Windows 10

Kilka przydatnych darmowych narzędzi dla Windows 10

Zobacz zestaw przydatnego oprogramowania dla Windows 10. Narzędzia zostały wybrane jako jedne z najczęściej instalowanych programów spośród szerokiej gamy darmówek ze sklepu Microsoft. Dzięki oprogramowaniu usprawnisz działanie systemu operacyjnego, przetestujesz szybkość połączenia internetowego, szybko przetłumaczysz wybrany tekst z obcego języka na polski, ustawisz budzik czy przeliczysz jednostki miar np: galony na litry. Poniżej przedstawiamy darmowe narzędzia, które pomogą ułatwić pracę na komputerze.

Kategorie:

Jak usunąć powiadomienie o przymusowej aktualizacji do Windows 10

Blokada aktualizacji systemu Windows 10

Microsoft wypuścił łatkę aktualizacyjną z przymusową aktualizacją wszystkich starszych wersji systemu do najnowszego wydania Windows 10. Informacja pojawiła się od dawna na wszystkich niezaktualizowanych komputerach. Mała ikona wyświetlała się na pasku zadań ,użytkownik miał wybór, mógł skorzystać z oferty lub całkowicie ją odłożyć.

Kategorie:

Jak naprawić problem z blokadą Menu Start i Paska Zadań w Windows 10

Częste problemy z niedziałającym Menu Start oraz z blokadą obsługi aplikacji w pasku powiadomień, wynikają prawdopodobnie po ostatnich aktualizacjach systemu Windows 10. Po zainstalowaniu najnowszych aktualizacji niektóre komputery po prostu odmawiają współpracy i dziwnym trafem pojawiają się poważne utrudnienia z podstawową obsługą komputera. Okazuje się, że nagle nie mamy dostępu do Menu oraz zawartego w nim oprogramowania. Wszelkie próby naprawy zdają się na nic, a użytkownik nie może zmieniać ustawień systemowych, korzystać z przeglądarki Edge czy innych ważnych narzędzi.

Kategorie:

Czy warto instalować nowy system Windows 10

Aktualizacja i test Windows 10

Pierwsze wrażenia z jednodniowej przygody testowania Windows 10. Początkowo tuż po odpaleniu system pozytywnie zaskakuje swoim wyglądem. Ma całkiem nowe estetycznie wykonane ikony, ładną i czytelną szatę graficzną i jest bardzo funkcjonalny. W pierwszym momencie po uruchomieniu zobaczymy nowe Menu Start i sporo widżetów takich jak sklep online, widżet pogodowy, zegar, mapy, przegląd najciekawszych wiadomości z kraju i ze świata oraz wiele innych. Na pasku powiadomień znajdziemy całkowicie nowe ikonki z obsługa podstawowych funkcji.

Kategorie:

Sposób na wymuszenie aktualizacji Windows 10

Rozwiązanie przydatne dla osób, które mają kłopot z aktualizacją swojego systemu do najnowszej wersji Windows 10. Czynność należy powtórzyć w przypadku braku możliwości automatycznego zaktualizowania komputera. Jest to prosty i bezpieczny sposób, który rozwiązuje w/w problem. Podczas wykonywania tych czynności nie jesteśmy w stanie nic uszkodzić czy popsuć systemu. Jest to proste łopatologiczne rozwiązanie, które w przypadku problemu pomoże zaktualizować system.

Prosty Sposób na aktualizacje systemu Windows 10 

Obrazy Iso Windows 10 wersja PL wydanie finalne - 32 i 64 bity

Oryginalne obrazy ISO Windows 10

Czyste obrazy Iso z płytami DVD najnowszego systemu operacyjnego Windows 10, kóre mozna pobrać za darmo ze strony. Wszystkie wersje są w języku polskim i posiadają zgodne z oryginałami sumy kontrolne datowane na na dzień premiery 29.07.2015 roku. Publikacja kierowana do osób, które mają legalne kopie wcześniejszych Windowsów i chcą zainstalowac najnowsze wydanie nie kożystając z ofert pirackich. Na stronie zanjdziesz się czyste kopie obrazów ISO systemami operacyjnymi Windows 10 [32 i 64 bity] w polskich wersjach oraz angielskich.

Kategorie:
Subskrybuj Windows 10