wideo

Wideo pokazujące skutki z nieumiarkowanego korzystania ze smartfona

Wideo pokazujące skutki z nieumiarkowanego korzystania ze smartfona.Krótki i zabawny klip pokazuje jak prawidłowo korzystać z technologii oraz urządzeń mobilnych.

 

Recenzja wideo gry Fallout 4

Fallout 4 prezentacja i opis gry po polsku

Film przedstawia ciekawą prezentację grafiki i recenzję najnowszego wydania gry Fallout 4. Gra od momentu premiery wiąż budzi wśród użytkowników spore kontrowersje, co nie oznacza, że nowa odsłona Fallout jest skopana totalnie. Po ponad 10 latach od wydania Fallout 3 twórcy dodali wiele ciekawych funkcji, które pozwalają graczowi na jeszcze więcej możliwości. Atmosfera gry jest niesamowita, krajobraz post nuklearny tworzy w grze niesamowite wrażenie zniszczonego świata.

Kategorie:

Odtwarzacz muzyki jetAudio 8.1.3 Basic

jetAudio jest jednym z lepszych darmowych kombajnów multimedialnych, który odtwarza większość plików audio i wideo. Program obsługuje większość formatów audi i wideo: WAV, MP1, MP2, MP3, MP3Pro, MPG, MPEG, OGG, WMA, ASF, AVI, DIVX, AiFF, AIF, WMV, QT, MOV, AU, SND, FLAC,APE,AVI,XVID, OGM, MKV, MID i RM, RA, RAM, RMM,DVD,CD AUDIO.

Kategorie:

Mmultimedia player - MusicMatch Jukebox 10.00.4033

Jukebox jest to darmowa wersja multimedialnego kombajnu, który obsługuje większość audio i wideo. Najnowsza wersja umożliwia odtwarzanie, zarządzanie zasobami multimedialnymi, posiada funkcje konwertowania muzyki z płyt audio CD i tworzy zaawansowane playlisty. MusicMatch daje użytkownikowi dostęp do darmowych zasobów ponad 600.000 piosenek oraz ponad 40.000 albumów muzyki. Program pozwala nagrywać utwory i zapisywać je na dysku.

Kategorie:
Subskrybuj wideo