usuwanie wirusów

Kaspersky Internet Security 2018 z kluczem na 90 dni

Kaspersky Internet Security 2018

Pakiet Kaspersky Internet Security 2018 w ofercie promocyjnej z 90 dniową pełną licencją. Program antywirusowy z zaporą ogniową, kierowany jest do wszystkich chętnych, którzy chcą wypróbować najnowszy produkt od firmy Kaspersky LAB.

Kategorie:

McAfee AntiVirus Plus 2018 za darmo na 180 dni

Program McAfee AntiVirus Plus 2018

Pełna wersja najnowszego pakietu antywirusowego McAfee AntiVirus Plus w darmowej promocji z licencją na 6 miesięcy. Program zabezpiecza komputer przed większością zagrożeń m.in: phishingiem, Trojanami, Spyware, Malware, atakami sieciowymi, próbami włamań, kradzieżami czy wyłudzeniami wrażliwych danych. Aplikacja skutecznie ochroni komputer przed złośliwymi robakami i innymi niebezpieczeństwami. Oprócz tego możemy bezpiecznie wykonywać zakupy online i przelewy bankowe czy korzystać z portali społecznościowych.

Kategorie:

AVG Internet Security 2018 z kluczem na rok w darmowej promocji

AVG 2018 za darmo z kluczem

Pełna wersja AVG Internet Security 2018 za darmo z roczną licencją w promocji. Nowy pakiet antywirusowy cieszy się ogromną popularnością, uznawany jest za przyjazną, lekką i bardzo skuteczną ochronę komputerów.

Zabezpiecza komputer przed różnego rodzaju wirusami, blokuje ataki hackerów, malware, spyware, próby kradzieży czy inwigilacji podczas przeglądania stron WWW. Chroni przed zainfekowanymi stronami, pobieraniem plików i wszelkimi zagrożeniami pochodzącymi z komunikatorów internetowych. Wykrywa ukryte oprogramowanie szpiegujące w aplikacjach.

Kategorie:

Promocja Heimdal Pro klucz na 6 miesięcy

heimdal pro security z kluczem

Heimdal Pro w darmowej promocji z licencją na 180 dni. Jest to jedna z lepszych aplikacji znacznie zwiększających bezpieczeństwo komputera w Internecie. Chroni przed atakami hakerów, zawirusowanymi stronami, Malware, phishingiem oraz wszelkimi próbami kradzieży czy włamań. Posiada rezydentną ochronę i monitoruje w czasie rzeczywistym połączenia sieciowe. W razie wykrycia ataku lub wirusa, natychmiast blokuje go i usuwa z dysku. Zaletą oprogramowania jest to, że jest lekki i może działać równolegle z innymi programami antywirusowymi oraz nie zakłóca pracy systemu operacyjnego.

Kategorie:
Subskrybuj usuwanie wirusów