strony internetowe

Darmowe programy i narzędzia do sprawdzania plagiatu

narzedzia do sprawdzania tekstu

Plagiat w Internecie to zjawisko bardzo popularne, do kradzieży oraz kopiowania całych tekstów i artykułów dochodzi niemal codziennie. Skala procederu jest tak ogromna, że Google postanowiło karać nieuczciwe strony nakładając filtry, a w patologicznych przypadkach nawet całkowicie usuwać takie serwisy z indeksu.

Kategorie:

Zainstaluj szybki i bezpieczny CMS Drupal idealne rozwiązanie dla dużych stron WWW

Instalacja CMS Drupal

Drupal to jeden z lepszych darmowych systemów do zarządzania treścią i bez wątpienia jest potężnym oraz rozbudowanym silnikiem CMS z ogromnymi możliwościami. Jego lekkość i znakomite funkcje poprawiające wydajność, sprawiają, że jest chętnie instalowany przez wielu webmasterów. Dupal warto zainstalować, gdy planujemy budowę dużego serwisu, który w przyszłości będzie odwiedzało setki tysięcy osób dziennie.

Kategorie:

Blokowanie reklam niszczy małe strony internetowe i blogi

blokowanie reklam w serwisach www

Polski internauta nie lubi oglądać reklam i blokuje wszystko jak leci. Nie ma co ukrywać, że ostatnio sytuacja wydawców jest wręcz dramatyczna. Problem blokowania reklam dotyka nie tylko czołowe komercyjne portale, ale blogerów i twórców małych kameralnych stron. Brak profitu z reklam, prędzej czy później doprowadzi do zamknięcia strony, ponieważ nikt o zdrowych zmysłach nie będzie z własnej kieszeni utrzymywał domeny czy serwera. Sytuacja z roku na rok jest coraz bardziej poważna.

Kategorie:

Czy warto płacić za hosting stron internetowych

hostingi stron internetowych

W internecie można znaleźć wiele serwisów oferujących darmowy hosting stron www. W tym artykule postaram się odpowiedzieć kiedy warto zapłacić za hosting i jakie wady mają darmowe serwisy.

Kategorie:

FlipHTML5 program do osadzania ebooków na stronach WWW

FlipHTML5 embled player ebook online

FlipHTML5 jest przydatnym narzędziem dla webmasterów oraz dla osób publikujących w serwisach społecznościowych takich jak Facebook, Google+, Twitter czy innych. Oprogramowanie pracuje online. Za pośrednictwem platformy FlipHTML5 można w szybki i łatwy sposób tworzyć rewelacyjne prezentację ebooków i osadzać wygenerowany kod na stronach WWW w postaci animowanego odtwarzacza. Dodatkowo można załączać pliki muzyczne i generować własne ustawienia playera. Zasada dodawania plików PDF jest taka sama jak na innych otwartych serwisach z multimediami.

Kategorie:
Subskrybuj strony internetowe