promocja

Promocja Heimdal Pro Security klucz 1 rok

Heimdal Pro Security w promocji

Darmowa promocja znakomitego programu chroniącego komputer przed szpiegowaniem. Program można otrzymać za darmo z ważną licencją przez rok czasu. Na stronie producenta wystarczy podać swój mail i wysłac zgłoszenie klikając na Download. Klucz i link do pobrania automatycznie się wygeneruje. Podczas instalaci wpisz do programu numer seryjny i ciesz się solidnym programem przez rok za free.

Strona promocji i pełen opis Heimdal Pro Security

Kategorie:

Webroot SecureAnywhere 9 klucz na 90 dni

Webroot SecureAnywhere AntiVirus 9

Program Webroot ma rewelacyjną skuteczność ochrony komputera jest niesamowicie lekki, dlatego też cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników. Webroot SecureAnywhere Antivirus pracuje w czasie rzeczywistym, w momencie wykrycia zagrożenia, automatycznie blokuje podejrzany plik, a następnie przenosi do wirtualnego środowiska SafeStart Sandbox, gdzie jest dokładnie skanowany. Oprócz tego aplikacja identyfikuje wirusy i zabezpiecza system przed pojawiającymi się nowymi zagrożeniami.

Kategorie:

RoboForm Everywhere klucz na rok

RoboForm Everywhere

Pełna wersja programu RoboForm Everywhere z legalnym kluczem w promocji i licencją ważną przez rok czasu. Za pomocą tego narzędzia można szybko oraz bezpiecznie logować się na różnych portalach internetowych, forach czy nawet na konto bankowe. Posiada bardzo bezpieczne i solidne mechanizmy szyfrujące, dzięki którym ewentualne próby wykradzenia danych są praktycznie nie możliwe. Jest to wygodna aplikacja, która ułatwia pracę na komputerze i sprawdza się doskonale. Potrafi generować losowe hasła, przechowuje personalne dane za pomocą algorytmu szyfrującego 3-DES.

Kategorie:

Ashampoo Anti-Virus 2016 darmowa licencja na 180 dni

Ashampoo Anti-Virus 2016

Program antywirusowy Ashampoo Anti-Virus 2016 w legalnej promocji z kluczem ważnym przez pół roku. Aby otrzymać licencję należy zarejestrować się na stronie producenta podając aktualny adres mail. Ashampoo wyśle wiadomośc zwrotną z kluczem i linkiem do pobrania programu oraz wygeneruje automatycznie na stronie. Program antywirusowy Ashampoo zabezpiecza koputer przed atakami hackerów, spyware, malware, adware, koniami trojańskimi, składnikami reklamowymi wykradającymi poufne informacje oraz neutralizuje zagrożenia zero-day.

Kategorie:

Dr.Web Katana na 3 miesiące

Dr.Web Katana

Dr.Web Katana obecnie chyba najskuteczniejszym programem do  ochrony komputera  przez wirusami. Oprogramowanie zostało specjalnie stworzone, żeby jeszcze lepiej zabezpieczać użytkowników przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami. Chroni przed wyłudzaniem poufnych danych, phishingiem, kradzieżami, próbami włamań oraz wszelkim innym szkodliwym robactwem. Program jest bardzo wysoko notowany w testach i polecany przez specjalistów jako solidna i skuteczna ochrona antywirusowa.

Kategorie:

Pełna wersja Laplink PCmover Express za darmo

Jest to pełna wersja rewelacyjnego programu Laplink PCmover Express w całkowicie darmowej promocji. Licencja z kluczem jest już aktywowana w instalatorze. Narzędzie służy do kopiowania plików i danych pomiędzy komputerami pracującymi w jednej sieci. Za pośrednictwem tego oprogramowania można przesyłać dowolnie wybrane dane przy pomocy domowej sieci WI FI. Wystarczy włączyć program i skonfigurować urządzenia tak żeby widziały się nawzajem i już po chwili można przerzucać pliki. Jest kompatybilny z Windows 10, 8, 7 i Vista [32/64].

Kategorie:

Animated Screensaver Maker z kluczem

tworzenie animowanych wygaszaczy ekranu

Pełna wersja programu Animated Screensaver Maker w darmowej promocji. Program służy do tworzenia animowanych wygaszaczy ekranu komputera. Jest bardzo prosty w obsłudze nie wymaga od użytkownika wielkich umiejętności graficznych. Po prostu ładujesz do programu zdjęcia i załączasz jednym kliknięciem proces tworzenia wygaszacza. Aplikacja obsługuje formaty Gif, Tiff, Jpg, Bmp, Tga i inne. Oprogramowanie z legalnym kluczykiem pobierzecie z zewnętrznego serwera. Instalator jest 100% bezpieczny nie zawiera adware oraz innych niespodzianek.

Kategorie:

Testuj za darmo Office 2016 Preview

Microsoft udostępnił testwą wersję programu Office 2016 Preview, którą można pobrać i używać na komputerze za darmo. Firma opublikowała swój najnowszy pakiet biurowy użytkownikom oraz zachęca do zgłaszania napotkanych błędów, które zostaną wyeliminowane w wersji finalnej. Pakiet również jest dostęony dla subskrybentów usługi Office 365, ProPlus oraz osób które nie mają subskrypcji. Office 2016 Preview posiada takie samie funkcje co większość dotychczas wydanych finalnych pakietów od Microsoftu.

Kategorie:

AVG Internet Security 2015 z darmowym kluczem

AVG 2015 Internet Security w promocji z darmową licencją na rok czasu. Jest to wersja testowa, działa na systemie Windows XP, 8,7 z procesorem 32 i 64 bity.
Oficjalna Strona AVG http://www.avg.com/es-es/download.prd-isc

Kategorie:

AVG Antivirus Pro 2015 w promocji z darmowm kluczem na rok

Najnowszy program AVG Antivirus Pro 2015 za darmo w promocji z kluczem na rok. Jest to wersja testowa z pełną licencją, działa na systemach Windows XP, 8,7 z procesorami 32 i 64 bity. Oficjalna Strona AVG http://www.avg.com/es-es/download.prd-avc

Kategorie:
Subskrybuj promocja