program antywirusowy

Kaspersky Internet Security 2018 z kluczem na 90 dni

Kaspersky Internet Security 2018

Pakiet Kaspersky Internet Security 2018 w ofercie promocyjnej z 90 dniową pełną licencją. Program antywirusowy z zaporą ogniową, kierowany jest do wszystkich chętnych, którzy chcą wypróbować najnowszy produkt od firmy Kaspersky LAB.

Kategorie:

IObit Malware Fighter Pro 5.6 z darmowym kluczem na pół roku

IObit Malware Fighter Pro 5.6

Nowe wydanie pełnej wersji Malware Fighter Pro dostępne z legalnym kluczem w darmowej promocji. Narzędzie od IObit chroni komputer przed wirusami i innymi niebezpieczeństwami pochodzącymi z sieci. Program skutecznie wykrywa złośliwe oprogramowanie typu Malware, blokuje próby przejęcia kontroli nad komputerem, chroni przed oszustwami internetowymi, zwalcza wirusy czy inne robaki. Malware Fighter działa w oparciu o silnik skanujący Bitdefener, który również korzysta baz wirusów tego popularnego programu.

Kategorie:

Promocja Loaris Trojan Remover z darmowym kluczem na poł roku

Loaris Trojan Remover

Loaris Trojan Remover dostępny w darmowej promocji z kluczem na 6 miesięcy. Jest to zaawansowany skaner antywirusowy, który usunie z komputera prawie każde zagrożenie. W momencie pierwszego uruchomienia aktualizuje bazy wirusów oraz wykonuje pełny skan dysków. Sprawdza zainstalowane wcześniej aplikacje, podłączone przenośne nośniki danych i analizuje pluginy zainstalowane w przeglądarkach. Loaris wyszukuje podejrzane niebezpieczne wirusy m.in: Adware, konie trojańskie, Spyware, Hijack, robaki, złośliwe programy czy Malware.

Kategorie:

Nowy McAfee Internet Security 2018 za darmo na pół roku

McAfee Internet Security 2018 promocja

Pełna wersja pakietu antywirusowego McAfee Internet Security z legalną licencją ważną przez 6 miesięcy. Darmowa oferta ważna do czasu wygaśnięcia w/w promocji na stronie producenta. Oprogramowanie stanowi kompletną ochronę komputera z systemem operacyjnym Windows.

Kategorie:

AVG IS 2018 klucze dla Windows

Nowa edycja popularnego pakietu antywirusowego AVG Internet Security 2018 dostępna w darmowej promocji z legalną licencją ważną przez rok czasu. Oferta kierowana jest tylko do nowych użytkowników, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z promocji AVG. Program stanowi kompletną ochronę oraz posiada wiele przydatnych mechanizmów zwiększających bezpieczeństwo komputera i sieci.

Norton 360 za darmo z kluczem na 60 dni

Full wersja Norton 360 z kluczem

Pełny pakiet antywirusowy Norton 360 4.0 dostępny za darmo z ważnym kluczem przez 2 miesiące. Wystarczy pobrać program i zainstalować na komputerze, klucz z 60 dniową licencją jest już aktywny.

Program Norton 360 charakteryzuje się wysoką skutecznością wykrywania różnych zagrożeń. Jest lekki dla zasobów komputera i nie obciąża systemu operacyjnego. Posiada wbudowane mechanizmy detekcji wirusów stosowane m.in w Norton Antivirus czy Internet Security.

Kategorie:

LOKI dobry darmowy skaner złośliwego oprogramowania i wirusów

skaner antywirusowy LOKI

LOKI całkiem niezły konsolowy skaner, który skutecznie wykrywa złośliwe oprogramowanie, wirusy i komponenty szpiegowskie. Narzędzie autorstwa cenionego programisty Floriana Rotha udostępniane na licencji GPL. Aplikacji nie musimy instalować na dysku, wystarczy rozpakować zawartość .zip i można rozpocząć skanowanie. W przypadku systemu Windows uruchamiamy program, klikając w folderze C /Loki-Master w plik startowy Loki.exe.

Kategorie:

AVG Internet Security 2018 z kluczem na rok w darmowej promocji

AVG 2018 za darmo z kluczem

Pełna wersja AVG Internet Security 2018 za darmo z roczną licencją w promocji. Nowy pakiet antywirusowy cieszy się ogromną popularnością, uznawany jest za przyjazną, lekką i bardzo skuteczną ochronę komputerów.

Zabezpiecza komputer przed różnego rodzaju wirusami, blokuje ataki hackerów, malware, spyware, próby kradzieży czy inwigilacji podczas przeglądania stron WWW. Chroni przed zainfekowanymi stronami, pobieraniem plików i wszelkimi zagrożeniami pochodzącymi z komunikatorów internetowych. Wykrywa ukryte oprogramowanie szpiegujące w aplikacjach.

Kategorie:

BullGuard Internet Security 2018 pełna ochrona za darmo przez rok

Promocja BullGuard Internet Security 2018

Nowa wersja pakietu antywirusowego BullGuard Internet Security z ważnym kluczem na rok całkowicie za darmo. Producent udostępnił aż 15 000 gotowych plików z wbudowaną licencją, które można pobrać z oficjalnej strony.

Kategorie:

Testuj nowe Ashampoo Anti-Virus 2018 w pełnej wersji za darmo

Ashampoo Anti-Virus 2018 z kluczem

Zainstaluj bezpłatnie Ashampoo Anti Virus 2018 z ważną licencją przez 6 miesięcy. Akcja promocyjna kierowana do wszystkich użytkowników, którzy chcieliby sprawdzić działanie oprogramowania. Żeby otrzymać klucz należy na stronie producenta podać aktualny adres mail i stosować się do dalszych zaleceń.

Kategorie:

Strony

Subskrybuj program antywirusowy