obraz ISO

Windows 7 Thin PC 2015 - Polska wersja

Windows 7 Thin PC

Jest to okrojona wersja Windowsa 7, która ma zintegrowane wszystkie poprawki na dzień 23.02.2015r. Taka wersja systemu została specjalnie stworzona przez Microsoft z myślą o starszych komputerach, laptopach czy netbookach. Chudzielec doskonale nadaje się do użytku domowego oraz w firmach, gdzie nie potrzebne są pełne funkcje i standardowe okienka.

Kategorie:

Obrazy Iso Windows 10 wersja PL wydanie finalne - 32 i 64 bity

Oryginalne obrazy ISO Windows 10

Czyste obrazy Iso z płytami DVD najnowszego systemu operacyjnego Windows 10, kóre mozna pobrać za darmo ze strony. Wszystkie wersje są w języku polskim i posiadają zgodne z oryginałami sumy kontrolne datowane na na dzień premiery 29.07.2015 roku. Publikacja kierowana do osób, które mają legalne kopie wcześniejszych Windowsów i chcą zainstalowac najnowsze wydanie nie kożystając z ofert pirackich. Na stronie zanjdziesz się czyste kopie obrazów ISO systemami operacyjnymi Windows 10 [32 i 64 bity] w polskich wersjach oraz angielskich.

Kategorie:

Obrazy ISO Windows 7 Service Pack 1 Wersja PL 32 i 64

Windows 7 Service Pack 1 obrazy ISO PL

Są to oryginalne i czyste kopie obrazów MSDN z systemem operacyjnym Windows 7 Service Pack 1 datowane na 12.05.2011, wszystkie dostępne wersje w języku polskim. Kopie Windowsa szczególnie przydają się tym użytkownikom, którzy posiadają legalne klucze licencji, lecz z jakiś powodów utracili możliwośc backupu, lub zgubili czy zniszczyli nośnik DVD i nie chcą wspierać się pirackimi kopiami Windows.

Kategorie:

Pobierz obrazy ISO Windows 8 wersja PL 32 i 64 bity

Oryginalane obrazy ISO Windows 8

Oryginalne i czyste obrazy płyt z systemem Windows 8 dla komputerów z procesorami 32 i 64 bitowymi w polskiej wersji językowej, dostępne do pobrania całkowicie za darmo. Kopie systemu od Microsoft nie zawierają żadnych dodatków i celowych modyfikacji, nie mają ckracków czy pluginów aktualizacyjnych. Płyty z Windowsem służą tylko i wyłącznie, gdy komputer ulegnie awarii i potrzebujemy zainstalować nową wersję systemu. Należy jednak pamiętać, że przed instalacją konieczne jest pobranie odpowiedniego obrazu Windows na którą posiadamy ważny klucz z licencją.

Kategorie:

Pobierz obrazy ISO Windows 8.1 PL 32 i 64 bit

Oryginalne obrazy ISO Windows 8.1.pl

Twój komputer uległ awarii i potrzebujesz zainstalować nowy system Windows i nie chcesz korzystać z pirackich kopii niewiadomego pochodzenia. Możesz pobrać z naszej strony czyste kopie obrazów ISO systemami operacyjnymi Windows 8.1 z najnowszymi aktualizacjami, które dostępne są w polskiej wersji językowej i angielskiej 32 i 64 bity. Pamiętaj że podczas instalacji nowej wersji systemu musisz podać swój oryginalny klucz proguktu zgodny w zakupioną wersją. Większość jest dostępna na oficjalnej stronie Microsoft, ale żeby pobrać wymagane jest utworzenia konta.

Kategorie:
Subskrybuj obraz ISO