internet

Jak zostać profesjonalnym administratorem serwerów?

administracja serwerami www

Profesji w informatyce jest naprawdę sporo i każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Niektórzy zostają programistami, inni grafika, ktoś inny testerem oprogramowania. Dzisiaj jednak skupimy się na tym, jak zostać administratorem, dla którego administracja serwerami nie ma najmniejszych tajemnic i na pewno odnajdzie się on w nawet najbardziej kryzysowych sytuacjach.

Od czego zacząć?

Kategorie:

Bezpieczeństwo w sieci

Sieć i bezpieczeństwo

Wiele się mówi ostatnio o bezpieczeństwie w sieci. Teoretycznie Internet wydaje się być bezpieczny, jednak w praktyce bez przerwy jesteśmy narażeni na wszelkiego rodzaju zagrożenia. Osoby nieświadome takiej sytuacji często padają ofiarą przeróżnych hakerów, którzy są w stanie wykraść nasze pliki, dane osobowe, a nawet dane dostępu do kont bankowych. Wystarczy jednak dostosować się do liku wskazówek, aby znacznie zmniejszyć ryzyko takiej kradzieży.

Kategorie:

Okay Freedom VPN licencja na rok

OkayFreedom-Premium-VPN

Darmowa promocja Okay Freedom VPN z roczną licencją. Jest to bardzo dobry program do zmiany Ip komputera i połączeń lokalizacji. Żeby otrzymać klucz wpisz aktualny adres mail na stronie rejestracji, zaznacz akceptację warunków regulaminu i Captcha, że nie jesteś robotem. Na podany mail otrzymasz od producenta wiadomość zwrotną z kluczem do aktywacji programu.

Kategorie:

TV HBO za darmo online na komputerze

Dla zarejestrowanych użytkowników jest możliwość darmowego oglądania kilku płatnych kanałów HBO, HBO 2 , HBO Comedy. Fimy można oglądać za pomocą pluginów strumieniowych czy odtwarzacza VLC. Wystarczy pobrać oprogramowanie zainstalować odtwarzacz oraz uruchomić strumienie TV w playerze dodając je do listy. Jednak wersja demo pozwoli na obejrzenie kilku seriali, później taka możliwość zostaje ograniczona czasowo, dlatego warto jest za niewielką kwotę wykupić sobie miesięczny abonament, który odblokuje nieograniczony dostęp do całej zawartości.

Kaspersky Phound, darmowa aplikacja antykradzieżowa dla Android

 Kaspersky Phound, Kaspersky Lab przedstawia nową darmową aplikację dla systemu Android. Jest to narzędzie, które umożliwia użytkownikom ochronę cennych dla nich rzeczy – urządzeń mobilnych oraz danych osobistych. Aplikacja pomaga szybko odnaleźć zgubiony gadżet oraz trzymać wszystkie przechowywane w nim cenne informacje.Phound!

Kategorie:
Subskrybuj internet