indie rock

Seasonal muzyka polskiego wykonawcy z pogranicza ambientu i art-rocka

Projekt Seasonal ma swoje początki w roku 2007 - jest to jednoosobowy „zespół” grający muzykę trudną do zamknięcia w jednym, określonym gatunku. Słychać dźwięki pogranicza ambientu, delikatnego art.-rocka czy też muzyki filmowej. Czasem zalatuje lekko modnym ostatnio post- rockiem, jednak w nienarzucający się sposób.

Eliot Paulina Sumner - I Followed You Home

Eliot Paulina Sumner,  znana również jako Coco – angielska multiinstrumentalistka, wokalistka i kompozytorka, nagrywająca pod nazwą I Blame Coco. Debiutancki album I Blame Coco, The Constant, został wydany w Wielkiej Brytanii 8 listopada 2010. Sumner jest córką Stinga i aktorki Trudie Styler.

Buzu Squat - Dowódcy Miłości (1993)

Buzu Squat

Dowódcy miłości – pierwszy i jedyny album zespołu Buzu Squat, wydany w 1993 roku.

Płyta ukazała się w grudniu 1993 roku. W lutym 1994 wydano wersję na płycie CD. Muzykę na ten album napisał Tomasz Sadowski. Był on także współtwórcą tekstów piosenek. Teksty pisała również Anna Ferens. Piosenki "Kocie sprawy" oraz "Wow, cool" zostały wykorzystane w ścieżce dźwiękowej filmu Młode wilki (1996).

Happysad - Jakby Nie Było Jutra (2014)

Happysad - Jakby Nie Było Jutra

Nowy album Happysad to płyta, jak mówią muzycy, jaką zawsze chcieli nagrać. Włożyli w nią ogromne pokłady emocji i siły, pracując na zabój, późnymi godzinami, wychodząc ze studia wczesnym rankiem. Jakby nie było jutra.

Tytuł: Jakby nie było jutra
Wykonawca: Happysad
Dystrybutor: Mystic Production
Data premiery: 2014-10-22
Nośnik: CD
Ilość nośników: 1
Rok nagrania: 2014
Indeks: 15759825

Bohema - Santi Subito (2006)

Bohema to zespół, który debiutował w 2003 roku płytą nagraną dla Polskiego Radia. Inspirowała go wówczas muzyka czarnych bluesmanów oraz dokonania takich wykonawców lat siedemdziesiątych jak Bob Dylan, The Doors, Jimi Hendrix, Janis Joplin, The Rolling Stones i Led Zeppelin.

Samplerate:        44100 Hz
Channels:          2
Bits per sample:   16
Bitrate:           910 kbps
Codec:             FLAC

Tracklista:

Subskrybuj indie rock