darmowy program

IObit Uninstaller 7.4 klucz do 2019 roku

IObit Uninstaller 7.4

Pełna wersja nowego programu Obit Uninstaller 7.4 w promocji z legalnym kluczem. Narzędzie monitoruje zainstalowane programy w komputerze oraz wyświetla informację typu: czas instalacji, producenta, ścieżkę folderu czy wielkość pliku. Posiada funkcje tworzenia szczegółowych raportów, które można zapisać w dzienniku.

Kategorie:

Zgarnij za darmo klucz do WinOptimizer 2018 od Ashampoo

Promocja Ashampoo WinOptimizer 2018

WinOptimizer jak nazwa wskazuje jest programem do pełnej optymalizacji systemu Windows. Narzędzie oprócz przeprowadzania podstawowych zabiegów konserwacyjnych, również sprawdza się w dziedzinie bezpieczeństwa Windowsa.

Kategorie:

IObit Malware Fighter Pro 5.6 z darmowym kluczem na pół roku

IObit Malware Fighter Pro 5.6

Nowe wydanie pełnej wersji Malware Fighter Pro dostępne z legalnym kluczem w darmowej promocji. Narzędzie od IObit chroni komputer przed wirusami i innymi niebezpieczeństwami pochodzącymi z sieci. Program skutecznie wykrywa złośliwe oprogramowanie typu Malware, blokuje próby przejęcia kontroli nad komputerem, chroni przed oszustwami internetowymi, zwalcza wirusy czy inne robaki.

Kategorie:

Backup4all Lite 7 program w darmowej promocji

tworzenie kopi zapasowej

Pełna wersja narzędzia Backup4all Lite 7 dostępna w akcji promocyjnej całkowicie za darmo. Program pomocny przy tworzeniu kopi zapasowych sytemu operacyjnego, całych partycji dysków, folderów, plików, zdjęć czy multimediów. Wykonuje i zapisuje kopie na zewnętrznych nośnikach, jak również w wyznaczonych folderach na dowolnie wybranych partycjach.

Kategorie:

Pełna wersja Soft Organizer 7.10 za darmo

soft organizer 7 pro

Soft Organizer można śmiało zaliczyć do jednych z lepszych narzędzi, dzięki któremu uzyskamy pełną kontrolę nad zainstalowanymi aplikacjami w systemie Windows. Oprogramowanie posiada zaawansowane mechanizmy deinstalacji i monitoruje wszystkie aplikację jakie znajdują się w naszym systemie. Oprócz tego, aktualizuje przestarzałe programy do nowych wersji, usuwa windowsowe usługi niepotrzebnie zajmujące miejsce na dysku m.in; Microsoft Store, mapy, Xbox, Paint 3D oraz inne.

Kategorie:

Zoom Player Max 14 klucz za darmo w promocji

zoom player 14 pro

Nowa wersja multimedialnego odtwarzacza Zoom Player Max 14 dostępna w darmowej promocji. Posiada wiele przydatnych funkcji m.in domowe centrum multimedialne HTPC, działa w oparciu o technologię Simply Smart, dzięki której odtwarzanie plików multimedialnych jest najwyższej jakości.

Zoom Player tworzy własne biblioteki z ulubionymi, odtwarza napisy do filmów oraz posiada mnóstwo przydatnych wtyczek i filtrów. Ze względu na bardzo dobrą funkcjonalność program cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników.

Obsługa formatów video:

Kategorie:

Ultimate Paint LE darmowy program edycji grafiki

Ultimate Paint LE to bezpłatny zestaw narzędzi i filtrów do tworzenia, edycji grafiki rastrowej. Obsługuje wiele popularnych formatów graficznych, oferując potrzebne narzędzia do ich edycji oraz ponad 20 filtrów. Darmowa wersja LE posiada takie same funkcje co wersja Shareware, ale bez możliwości użycia wtyczek programu Photoshop. Oprogramowanie obsługuje również skanery i pozwala na wydruk tworzonych prac. Pozwala w szybki sposób uzyskać wiele ciekawych efektów graficznych. Dodatkowo umożliwia wykonywanie zrzutów całego pulpitu czy aktywnych okien.

RoboForm Everywhere klucz na rok

RoboForm Everywhere

Pełna wersja programu RoboForm Everywhere z legalnym kluczem w promocji i licencją ważną przez rok czasu. Za pomocą tego narzędzia można szybko oraz bezpiecznie logować się na różnych portalach internetowych, forach czy nawet na konto bankowe. Posiada bardzo bezpieczne i solidne mechanizmy szyfrujące, dzięki którym ewentualne próby wykradzenia danych są praktycznie nie możliwe. Jest to wygodna aplikacja, która ułatwia pracę na komputerze i sprawdza się doskonale. Potrafi generować losowe hasła, przechowuje personalne dane za pomocą algorytmu szyfrującego 3-DES.

Kategorie:

Pełna wersja Laplink PCmover Express za darmo

Jest to pełna wersja rewelacyjnego programu Laplink PCmover Express w całkowicie darmowej promocji. Licencja z kluczem jest już aktywowana w instalatorze. Narzędzie służy do kopiowania plików i danych pomiędzy komputerami pracującymi w jednej sieci. Za pośrednictwem tego oprogramowania można przesyłać dowolnie wybrane dane przy pomocy domowej sieci WI FI. Wystarczy włączyć program i skonfigurować urządzenia tak żeby widziały się nawzajem i już po chwili można przerzucać pliki. Jest kompatybilny z Windows 10, 8, 7 i Vista [32/64].

Kategorie:

Malwarebytes Anti-Exploit free

Malwarebytes Anti-Exploit

Malwarebytes Anti-Exploit to prosty, ale skuteczny program, który automatycznie chroni przed działaniem rozmaitych exploitów, czyli złośliwego kodu, umożliwiającego przejęcie kontroli nad danymi i komputerem dzięki lukom bezpieczeństwa w systemie oraz aplikacjach. Istotną funkcją Anti-Exploit jest osłona przed exploitami 0-day, wobec których twórcy systemu lub oprogramowania nie stworzyli jeszcze żadnych poprawek.

Kategorie:
Subskrybuj darmowy program