darmowy program

Ultimate Paint LE darmowy program edycji grafiki

Ultimate Paint LE to bezpłatny zestaw narzędzi i filtrów do tworzenia, edycji grafiki rastrowej. Obsługuje wiele popularnych formatów graficznych, oferując potrzebne narzędzia do ich edycji oraz ponad 20 filtrów. Darmowa wersja LE posiada takie same funkcje co wersja Shareware, ale bez możliwości użycia wtyczek programu Photoshop. Oprogramowanie obsługuje również skanery i pozwala na wydruk tworzonych prac. Pozwala w szybki sposób uzyskać wiele ciekawych efektów graficznych. Dodatkowo umożliwia wykonywanie zrzutów całego pulpitu czy aktywnych okien.

RoboForm Everywhere klucz na rok

RoboForm Everywhere

Pełna wersja programu RoboForm Everywhere z legalnym kluczem w promocji i licencją ważną przez rok czasu. Za pomocą tego narzędzia można szybko oraz bezpiecznie logować się na różnych portalach internetowych, forach czy nawet na konto bankowe. Posiada bardzo bezpieczne i solidne mechanizmy szyfrujące, dzięki którym ewentualne próby wykradzenia danych są praktycznie nie możliwe. Jest to wygodna aplikacja, która ułatwia pracę na komputerze i sprawdza się doskonale. Potrafi generować losowe hasła, przechowuje personalne dane za pomocą algorytmu szyfrującego 3-DES.

Kategorie:

Pełna wersja Laplink PCmover Express za darmo

Jest to pełna wersja rewelacyjnego programu Laplink PCmover Express w całkowicie darmowej promocji. Licencja z kluczem jest już aktywowana w instalatorze. Narzędzie służy do kopiowania plików i danych pomiędzy komputerami pracującymi w jednej sieci. Za pośrednictwem tego oprogramowania można przesyłać dowolnie wybrane dane przy pomocy domowej sieci WI FI. Wystarczy włączyć program i skonfigurować urządzenia tak żeby widziały się nawzajem i już po chwili można przerzucać pliki. Jest kompatybilny z Windows 10, 8, 7 i Vista [32/64].

Kategorie:

Malwarebytes Anti-Exploit free

Malwarebytes Anti-Exploit

Malwarebytes Anti-Exploit to prosty, ale skuteczny program, który automatycznie chroni przed działaniem rozmaitych exploitów, czyli złośliwego kodu, umożliwiającego przejęcie kontroli nad danymi i komputerem dzięki lukom bezpieczeństwa w systemie oraz aplikacjach. Istotną funkcją Anti-Exploit jest osłona przed exploitami 0-day, wobec których twórcy systemu lub oprogramowania nie stworzyli jeszcze żadnych poprawek.

Kategorie:
Subskrybuj darmowy program