darmowe programy

Kilka przydatnych darmowych narzędzi dla Windows 10

Zobacz zestaw przydatnego oprogramowania dla Windows 10. Narzędzia zostały wybrane jako jedne z najczęściej instalowanych programów spośród szerokiej gamy darmówek ze sklepu Microsoft. Dzięki oprogramowaniu usprawnisz działanie systemu operacyjnego, przetestujesz szybkość połączenia internetowego, szybko przetłumaczysz wybrany tekst z obcego języka na polski, ustawisz budzik czy przeliczysz jednostki miar np: galony na litry. Poniżej przedstawiamy darmowe narzędzia, które pomogą ułatwić pracę na komputerze.

Kategorie:

Giveaways - Darmowe promocje płatnych programów

Na stronie zamieszczamy codziennie informacje o nowych promocjach na płatne oprogramowanie z legalnymi kluczami. Wszystkie prezentowane oferty można pobrać za darmo i używać bezpiecznie na komputerze. Publikacje typu "Giveaways Software" dotyczą programów: antywirusowych, narzędzi do konserwacji systemu operacyjnego, obróbki grafiki, obróbki audio i wideo, odtwarzaczy muzyki i filmów, aplikacji biurowych, konwerterów plików, gier, elektronicznych książek ebook, audiobook, muzyki, filmów, komiksów i wielu innych.

Darmowy WinX HD Video Converter Deluxe 5 z kluczem w promocji

WinX HD Video Converter Deluxe

Pełna wersja programu WinX HD Video Converter Deluxe 5.12 za darmo w promocji. Klucz z numerem seryjnym licencji można otrzymać z oficjalnej strony producenta po rejestracji. Program Video Converter jak nazwa wskazuje służy do konwertowania plików multimedialnych takich jak; wideo, audio czy zdjęcia. Jedym słowem jest narzędziem wszechstronnym i bardzo pomocnym. Doskonale sobie radzi z konwersją filmów czy muzyki do prawie każdych formatów wyjściowych, obsługujące różne urządzenia. 

Najważniejsze cechy Video Converter Deluxe:

Kategorie:

5 Programów z kluczami od Ashampoo na 2018 rok

Ashampoo promocja na darmowych 5 programow

Darmowa oferta promocyjna obejmuje, aż pięć bardzo dobrych nowych programów m.in WinOptimizer 2018, Music Studio 2018, Burning Studio 2018, Snap 2018 i Disk Space Explorer 2018. Z promocji może skorzystać każdy i to całkowicie bezpłatnie. Wystarczy odwiedzić specjalną stronę Ashampoo i kliknąć na Request Code, po czym zostanie wygenerowany specjalny kupon GIFT, który należy wkleić w pole obok i zrealizować. Natępnie wybieramy interesujący nas program i pobieramy instalator na dysk.

Klika słów o programach:

Kategorie:

Darmowe narzędzia blokujące funkcje szpiegowania w Windows

Ograniczenie inwigilacji i szpiegowania w Windows

Kilka przydatnych darmowych programów, dzięki którym skutecznie zablokujemy możliwość inwigilacji w systemie operacyjnym Windows. Narzędzia nie powinny stwarzać większych trudności z obsługą ponieważ są łatwe w użyciu. Aplikacje są lekkie nie obciążają procesora i można ich używać w domu lub w pracy. Dzięki pomocy oprogramowania nie tylko zwiększymy bezpieczeństwo komputera, ale do minimum ograniczymy rózne próby szpiegowania przez Microsoft. Pliki są dostępne w wersjach instalacyjnych jak również portable, działają z Windows 7, 8, 10 (32 i 64 bity).

Kategorie:
Subskrybuj darmowe programy