darmowa gra

Zagraj w Tank Rampage 2012 i odpieraj ataki czołgów

Najnowsza odsłona doskonałej wojenno strategicznej gry Tank Rampage. W mini grze typu arcade poruszamy się po planszy uzbrojonym samochodem i niszczymy czołgi przeciwnika. Pojazdy wroga atakują z różnych stron, Twoim zadaniem jest odpowiednie ustawienie auta na planszy, tak żeby oddać celny strzał i zniszczyć czołg. Podczas rozgrywki musisz wykazać się nie lada refleksem, ponieważ im więcej zadajesz zniszczeń tym pojawia się więcej przeciwników, którzy są uzbrojeni w mocniejszą broń.

Air Gunner mini gra strzelanie do samolotów

Air Gunner bardzo wciągająca strzelanka typu mini arcade dla przeglądarek oraz komputerów. Jest to super gra wojenna, gdzie gracz toczy bitwy z samolotami. Podczas rozgrywki strzelamy do przeciwnika z karabinu maszynowgo wyposażonego w celownik przeciwlotniczy. Na planszy pojawiają się eskadry wrogich samolotów, które próbują atakować twoją pozycję. Należy jak najszybciej namieżyć samolot i oddać w jego kierunku serię strzałów.

Gra Monument Valley za darmo w promocji na telefony z Androidem

Gra Android Monument Valley

Pełna wersja świetnej gry zręcznościowo logicznej Monument Valley dostępna w darmowej ofercie promocyjnej w sklepie Google Play. Gra cieszy się ogromną popularnością, ponieważ należy do jednych z lepiej zaprojektowanych rozrywek jakie wymyślono dla urządzeń mobilnych z dotykowym ekranem oparte o system Android. W Monument Valley poruszamy się po budynku postacią małej dziewczynki, gdzie mamy do wykonania różnego rodzaju zadania logiczne. Za każde prawidłowo wykonanie zadanie przechodzimy do kolejnego jeszcze bardziej trudniejszego etapu rozgrywki.

Kategorie:

Gra online Bezdomni Berlina od Pennergame, ciągle popularna w sieci

Bezdomni Berlina Pennergame

Bezdomni Berlina to darmowa gra online, w której gracz wciela się w bezdomnego i włóczy się po ulicach miasta poznając różnych podejrzanych ludzi. W momencie premiery, wzbudziła wiele kontrowersji, uznano że tego typu rozrywka jest niesmaczna i nieetyczna ponieważ na ulicach Berlina żyje kilkanaście tysięcy osób bezdomnych.

W momencie startu biła rekordy grywalności i choć od dary premiery minęło klika ładnych lat, nadal posiada sporą rzeszę fanów. Producentem kontrowersyjnej rozgrywki jest znana na niemieckim rynku firma Pennergame.

Kategorie:

Wild Guns darmowa gra online o dzikim zachodzie

Wild Guns darmowa grą online o dzikim zachodzie. Żeby rozpocząć rozgrywkę należy zarejestrować konto na stronie. Następny krok to wybór narodu, można zostać agresywnym Indianinem, spokojnym kowbojem lub zrównoważonym Meksykaninem. Każdy ludów ma indywidualne cechy, które trzeba wykorzystać w późniejszych etapach. Kolejnym zadaniem jest stworzenie na gołej prerii wioski, którą można rozbudować i stworzyć miasto.

Subskrybuj darmowa gra