Apple

Czy będziemy świadkami upadku obecnego imperium internetu?

Internet i przyszlosc

W wirtualnym świecie nic nigdy nie jest dane na zawsze. O tym przekonały się na własnej skórze takie potęgi jak: IBM, Commodore, Yahoo, Aol, Nokia, Motorola, BlackBerry, Netscape Navigator, Winamp czy twórcy Symbiana pierwszego mobilnego systemu. Jeszcze nie tak dawno większość z tych firm zajmowała topowe pozycje na rynku i była kojarzona z najlepszymi markami świata. Dziś można powiedzieć, że praktycznie nie istnieją lub ledwo dyszą.

Kategorie:

Zabawne reklamy jak Apple nabija się z Google Play

To już nie pierwszy raz kiedy firma Apple na wideo spotach reklamowych śmieje się ze sklepu z aplikacjami Google Play. W zabawnie przedstawionych materiałach, bez problemu można zaobserwować delikatną sugestię do kogo kierowane są w/w reklamy. Pierwszym film przedstawia dziewczynę w pokoju, która podchodzi do półki z kolorowymi paczkami symbolizujące aplikacje. Dziewczyna bierze jedną z nich i momencie otwierania następuje bum, a jej twarz zostaje obsypana fioletowym proszkiem.

Filharmonia Narodowa - program dla telefonów z Android oraz iOS

Aplikacja "FN" ujmuje całość systematycznie aktualizowanych propozycji koncertowych Filharmonii Narodowej w sezonie artystycznym 2014/2015. Omawia szczegółowo repertuar oraz wykonawców. Ponadto aplikacja pozwala wykorzystać zawarte w okładce książki programowej treści wzbogaconej rzeczywistości. Po zeskanowaniu okładki wyświetla się na jej powierzchni film.

Kategorie:
Subskrybuj Apple