antywirus

Webroot SecureAnywhere AntiVirus v 9 klucz w promocji

Webroot SecureAnywhere AntiVirus v 9.0.0.64

Program Webroot SecureAnywhere AntiVirus można pobrać z legalnym kluczem na pół roku. Oerta promocyjna kierowana jest do wszystkich chętnych, którzy chcą wypróbować za darmo komercyjną wersję tego oprogramowania.Żeby zdobyć klucz należy wypełnić formularz zamieszczony na stronie producenta, wpisując w pola imię i nazwisko oraz adres mail. Następnie zaznaczamy kwadrat z akceptacją warunków i klikamy przycisk REGISTER TO WIN. Po wykonaniu tej czynności zostaniesz odesłany na stronę, gdzie wyświetli się link do pobrania aplikacji wraz z numerem licencji.

Kategorie:

Eset Smart Security 8 klucz na 3 miesiące

ESET Smart Security 2015

Eset Smart Security 8 w promocji z kluczem na 90 dni. Żeby skorzystać z oferty musisz wypełnić na stronie promotora ankietę, gdzie podajesz imię i nazwisko oraz mail. Od ESET otrzymasz maila z kluczem aaktywacyjnym programu, wiadomość może trafić też do skrzynki spamu. Następnie odwiedzamy stronę aktywacji i wpisujemy w pola dane wraz otrzymanym kluczem.

Opis Eset Smart Security 8

Kategorie:

Emsisoft Anti-Malware 10 klucz na rok

Emsisoft Anti-Malware 10 klucz

Program Emsisoft Anti-Malware 10 do pobrania za darmo w promocji. Na stronie oferenta musimy utworzyć progil i wpisujemy w pola klika danych - imię, mail oraz hasło. Gdy już wykonamy morderczą prace klikamy na GET MY FREE LICENSE. Firma Emsisoft wyśle nam numer seryjny produktu z linkiem potwierdzenia konta. Podczas instalacji oprogramowania podajemy klucz i możemy cieszyć się komercyjnym płatnym programem przez okrągły rok czasu. Uwaga oferta ma ograniczony czas i jest przeznaczona dla użytkowników z Polski. Użytkownicy z innych krajów mogą posłużyć się polskim PROXY.

Kategorie:

YAC Anti-Malware Premium z kluczem

YAC Anti-Malware Premium 6.6.57

Program YAC Anti-Malware Premium można pobrać w darmowej promocji z roczną licencją. Wystarczy pobrać aplikacje rozpakować archiwum zainstalować na komputerze i już program będzie gotowy do działania. Oprogramowanie chroni komputer przed złośliwym oprogramowaniem, wirusami i robakami. Jest wygodny w użyciu, posiada bardzo szybki skaner i za jednm kliknięciem usunie wszystkie podejrzane kody komputera. Dodatkowo ma wbudowany mechanizm blokady zainfekowanych stron, które próbują wyłudzać poufne dane.

Kategorie:

Norton Antivirus 2014 Darmowa licencja na 6 miesięcy

Norton Antivirus 2014 za darmo

Darmowa promocja na program Norton Antivirus 2014 z ważnym kluczem licencji przez pół roku. Oferta dotyczy tylko nowych użytkowników, którzy wcześniej nie instalowali na komputerze tego programu. Żeby skorzystać z promocji należy pobrać i zainstalować plik Nortona oraz utworzyć konto na stronie Symantec. Po zainstalowaniu oprogramowania i restarcie komputera automatycznie otrzymamy numer seryjny z ważną licencją na okres 180 dni. Osoby, które już wcześniej posiadały wersję Norton Antivirus 2014 z w/w oferty to raczej nie będą mogły skorzystać z antywirusa.

Kategorie:

Bitdefender Total Security 2015 - klucz na 180 dni

Bitdefender Total Security 2015 promocja

Pełną wersje programu Bitdefender Total Security 2015 można pobrać za darmo w promocji z ważym kluczem przez pół roku. Żeby uzyskać licencję, musisz odwiedzić stronę promotora i wpisać w okienku swojego maila. Następnie zaznacz kwadrat I’m not a robot i odznacz odpowiednie obrazki z Captcha, kolejnie kliknij na GET FREE LICENSE. Na podany przez ciebie adres otrzymamy od Bitdefender wiadomość zwrotną z numerem seryjnym, który należy wpisać żeby aktywować program na 180 dni.

O programie Bitdefender Total Security 2015

Kategorie:

Trend Micro Titanium AntiVirus+ free na 180 dni

Trend Micro Titanium Antivirus w promocji

Trend Micro Titanium Antivirus w pełnej płatnej wersji, który można pobrać za darmo z kluczem ważnym przez pół roku. Darmowa promocja dotyczy tylko i wyłącznie tego wydania i jest przeznaczona dla jednego stanowiska. Żeby skorzystać z oferty należy pobrać plik instalacyjny i zainstalować program na komputerze stusując się do zaleceń instalatora. Po wykonaniu restartu automatycznie otrzymamy licencję ważną przez 180 dni.

Kategorie:

Norton Security 2015 za darmo na 90 dni

Norton Security

Program antywirusowy Norton Security 2015 w pełnej legalnej wersji trial z ważną licencją przez okres trzech miesięcy. Wystarczy pobrać aplikację i zainstalować na koputerze, podczas instalacji musimy utworzyć konto w witrynie Symantec. W nowym Norton Security ulepszono silnik skanowania, teraz działa dokładniej i szybcie niż w poprzednich wydaniach. Nowością komplet narzędzi do optymalizacji, teraz można dokonać defragmentacji dysków, wyczyścić pliki tymczasowe czy zarządzać programami startowymi.

Kategorie:
Subskrybuj antywirus