Android

Gra Monument Valley za darmo w promocji na telefony z Androidem

Gra Android Monument Valley

Pełna wersja świetnej gry zręcznościowo logicznej Monument Valley dostępna w darmowej ofercie promocyjnej w sklepie Google Play. Gra cieszy się ogromną popularnością, ponieważ należy do jednych z lepiej zaprojektowanych rozrywek jakie wymyślono dla urządzeń mobilnych z dotykowym ekranem oparte o system Android. W Monument Valley poruszamy się po budynku postacią małej dziewczynki, gdzie mamy do wykonania różnego rodzaju zadania logiczne. Za każde prawidłowo wykonanie zadanie przechodzimy do kolejnego jeszcze bardziej trudniejszego etapu rozgrywki.

Kategorie:

MyTorrent Pro: Advance Torrent App za darmo na Android

Aplikacja MyTorrent Pro Advance Torrent

Promocja płatnej aplikacji MyTorrent Pro: Advance Torrent App w wersji premium dostępna na Google Play za darmo. Jest jednym z lepszych narzędzi dla telefonów komórkórkowych z systemem Android do pobierania lub wysyłania plików z sieci P2P. Dzięki aplikacji można kontrolować proces połączeń, ilość wysłanych danych na tracker, zmieniać prędkość uploadu, lub za pośrednictwem systemu banowania ograniczać dostęp wybranym użytkownikom. Pogram również nawiązuje zdalne połączenia z domowym komputerem stacjonarnym.

Kategorie:

Crazy Taxi Classic od SEGA za darmo na Google Play

Gra Crazy Taxi Classic w pełnej wersji dostępna bezpłatnie w Goolge Play. W grze jesteś trochę szalonym kierowcą i jeździsz taksówką po mieście, podobnie jak w GTA. Podczas jazdy omijasz przeszkody, najeżdżasz z pełną prędkością na wzniesienia, gdzie samochód dosłownie frunie w powietrzu. Grając w Crazy Taxi Classic to na sto procent nie będziesz się nudzić, dobry ubaw i zabawa grwarantowana na długie godziny.

OS: Android

#Pobierz Crazy Taxi Classic

Top 10 darmowych apek antywirusowych na telefony z Androidem

Darmowe apki antywirusowe na smartfony

Bezpieczeństwo i dobra ochrona antywirusowa w urządzeniach mobilnych wcale nie musi kosztować, można zabezpieczyć telefon darmową aplikacją. Bezpłatne oprogramowanie również skutecznie sprawdzi się i zabezpieczy przed próbami włamań, trojanami, malware lub phishingiem.

W darmowych aplikacjach jedyną upierdliwą rzeczą są wyświetlane na ekranie powiadomienia i banery reklamowe, które zachęcają do wykupienia rozszerzonej wersji premium. W dalszej części artykułu przedstawimy Top 10 najlepszych i godnych polecenia programów antywirusowych dla urządzeń z Androidem na pokładzie.

Kategorie:

Age of civilizations Afryka - graj za darmo na telefonie

Age of Civilizations na android za free

Age of Civilizations to świetna strategiczna gra turowa na telefony z systemem Android. Głównym celem w grze jest przejęcie kontroli i dominacja nad całym światem. Normalnie gra kosztuje niewiele ok. 7 zł obecnie jest dostępna całkowicie za darmo, obsługuje wiele języków w tym język polski.

• Mapy:
- Afryka (436 Prowincji)

Kategorie:

Hourly Weather Pro za darmo na telefon

Hourly Weather Pro darmowa apka

Hourly Weather to bardzo dobra aplikacja pokazująca w telefonie informacje pogodowe. W wersji Pro wyświetla kanały aktualny stan aury: temperature, siłę wiatru, wilgotność, punkt rosy, widoczność, ciśnienie atmosferyczne i wody, wschody i zachody słońca, ostrzeżenia o nadchodzących burzach i deszczu. Oprócz tego pokazuje animowane dzienne oraz godzinowe prognozy pogodowe z róznych regionów dla 7 i 10 dni czy moc i siłę wiatrów.

Apka nie wyświetla uciążliwych reklam, posiada język polski.

Kategorie:

Filharmonia Narodowa - program dla telefonów z Android oraz iOS

Aplikacja "FN" ujmuje całość systematycznie aktualizowanych propozycji koncertowych Filharmonii Narodowej w sezonie artystycznym 2014/2015. Omawia szczegółowo repertuar oraz wykonawców. Ponadto aplikacja pozwala wykorzystać zawarte w okładce książki programowej treści wzbogaconej rzeczywistości. Po zeskanowaniu okładki wyświetla się na jej powierzchni film.

Kategorie:

Hearthstone: Heroes of Warcraft dla urządzeń z Android

Strategiczna, darmowa karcianka studia Blizzard Entertainment – Hearthstone: Heroes of Warcraft – teraz dostępna jest także na smartfony i telefony z systemami Android.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Kategorie:

Opera Mini dla urządzeń mobilnych z Androidem

Opera Mini

Od dziś użytkownicy Androida mogą korzystać z nowej wersji przeglądarki mobilnej Opera Mini. Oprócz nowego interfejsu najnowsza Opera Mini zawiera: Uproszczone menu, Odświeżone szybkie wybieranie, Tryb prywatny, Opcje optymalizacji dotykowego przeglądania, Skalowalny interfejs i wyższą rozdzielczość na tabletach i większych telefonach, Optymalizacja opcji Odkrywaj, dająca lepszy dostęp do newsów z całego świata, Licznik zużycia danych, pokazujący użytkownikom, jak wiele danych zużyli danego dnia.

Kategorie:

Kaspersky Phound, darmowa aplikacja antykradzieżowa dla Android

 Kaspersky Phound, Kaspersky Lab przedstawia nową darmową aplikację dla systemu Android. Jest to narzędzie, które umożliwia użytkownikom ochronę cennych dla nich rzeczy – urządzeń mobilnych oraz danych osobistych. Aplikacja pomaga szybko odnaleźć zgubiony gadżet oraz trzymać wszystkie przechowywane w nim cenne informacje.Phound!

Kategorie:

Strony

Subskrybuj Android