aktualizacja sterowników

IObit Driver Booster Pro w promocji na 2018 r. legalnym z kluczem

IObit Driver Booster Pro 5.2 klucz w prezencie

Pobierz nową wersję Driver Booster Pro z kluczem na 6 miesięcy w promocji. Licencja jest całkowicie legalna udostępniona przez firmę IObit w celach reklamowych, więc bez obaw można używać programu na komputerach.

Narzędzie bezpiecznie aktualizuje w systemie Windows stare sterowniki komputera. W momencie pierwszego uruchomienia, zaczyna skanować system i sprawdza wszystkie drivery. Dodatkowo aktualizuje ważne aplikacje potrzebne do prawidłowego funkcjonowania systemu. Pobiera z sieci składniki takie jak: Flash Palyer, Adobe Reader, Visual Studio, Unity i inne...

Kategorie:

DriverMax PRO 9.43 w promocji z licencją na rok

DriverMax Pro 9.43 w promocji

DriverMax w pełnej profesjonalnej wersji dostępny za darmo w promocji z ważnym kluczem przez rok czasu. Zasada działania programu jest podobna jak w innych tego typu narzędziach m.in Driver Booster. Podczas pierwszego uruchomienia przeprowadza pełną analizę komputera i wyszukuje przestarzałe sterowniki oraz komponenty, które są odpowiedzialne za prawidłową pracę systemu operacyjnego. Po wykonaniu skanu wyświetla listę sterowników gotowych do zaktualizowania. Wystarczy tylko kliknąć aktualizuj i program automatycznie przeprowadzi cały proces.

Kategorie:

Szybka i łatwa aktualizacja sterowników z darmowym programem Snappy Driver Installer

Program Snappy Driver Installer aktualizator sterownikow

Snappy Driver Installer to darmowe narzędzie do kompleksowej aktualizacji sterowników dla komputerów z systemami Windows. Dzięki programowi zaktualizujemy najnowsze wersje sterowników w kartach graficznych Invidia, ATI Radeon, karty dźwiękowe, komponenty do gier, kodeki audio i wideo czy ważne oprogramowanie systemowe.

Warto przed wykonaniem aktualizacji wykonać kopię zapasową i w razie problemów przywrócić komputer do stanu poprzedniego.

Kategorie:
Subskrybuj aktualizacja sterowników