Turyści sfotografowali kosmitów w brazylijskiej Amazonce

Potężne połacie niezbadanych lasów deszczowych w Brazylii kryją w sobie wiele tajemnic. Są regiony gdzie miejscowi ludzie widują różne dziwne stwory, które całkowicie odbiegają swoim wyglądem do jakiegokolwiek żyjącego stworzenia na Ziemi. Zdarzało się też, że tubylcy widywali dziwne obiekty latające przemieszczające się tuż nad koronami drzew, a nawet i samych obcych.

Pewnego dnia udało się zarejestrować podobne zjawisko grupie brytyjskich turystów. Nieświadomi turyści przypadkowo uchwycili dziwnie postacie podczas pamiątkowej sesji zdjęciowej z dziećmi zamieszkujących jedną z amazońskich wiosek.

Gdy później dokładniej przyjrzeli fotografie, zauważyli, że na ich zdjęciach są nie tylko dzieci lecz widać coś jeszcze. Po dokładnych oględzinach dostrzegli, że tuż na skraju lasu widać dziwnie wyglądające humanoidalne szare postacie. Po powrocie z wycieczki, podróżnicy postanowili zdjęcia kosmitów z lasu deszczowego opublikować w dzienniku „dailymail.co.uk”.

Po publikacji artykułu, fotografie obejrzał światowej sławy znawca i badacz cywilizacji pozaziemskich Michael Cohen. Naukowiec stwierdził ich autentyczność i dodał, że nie ma mowy o fotomontażu. Zdaniem Cohena grafiki przedstawiają żywy dowód na istnienie na Ziemi przybyszów z innych planet.

Zdjęcia kosmitów pochodzą z regionu znanego z paranormalnej aktywności – mówi „Daily Mail” ekspert od UFO. To oczywiste, że kosmici interesują się tym terenem ze względu na dużą liczbę gatunków roślin i zwierząt występujących w rejonie Amazonii. Przypomina, że region ten był celem wojskowej tajnej operacji pod kryptonimem Prato, gdy brazylijskie wojsko poszukiwało śladów obcych gości.

Foto dzieci w amazonce i ufo
Fotografia wykonana w amazońskiej dżungli przez brytyjskich turystów, na której w tle widać postacie obcych