Szwedzi znaleźli statek UFO na dnie Morza Bałtyckiego

Grupa Szweckich naukowców podczas badania morskiego dna w Bałtyku, dokonała niebywałego odkrycia. Badacze natrafili na dziwnie struktury, które kształtem przypominają duże dyski o podobnym wyglądzie do statków kosmicznych pozaziemskich cywilizacji jakie znamy z obszernych relacji medialnych. Jeśli zebrane informacje się potwierdzą, to odkrycie może być pierwszym niepodważalnym dowodem na istnienie UFO.

Badacze natknęli się na tajemnicze obiekty podczas poszukiwania starych zatopionych wraków na głębokości 87  metrów w Zatoce Botnickiej między Szwecją i Finlandią. Odkryte obiekty mają okrągłe kształty, a ich średnica przekracza 18 metrów. Na zdjęciach wokół statków UFO zauważono nierówny teren, który wygląda tak jak by tajemnicze obiekty startowały z dna.

Fotografie dziwnych obiektów wykonano przy pomocy sonaru między 11 a 19 lipca i opublikowano na stronie grupy kierowanej przez Petera Lindberga. Informacja poruszyła szwedzkie media, które stawiają nawet pytanie, czy odkrycie może okazać się dowodem na istnienie cywilizacji pozaziemskiej i międzyplanetarne wyprawy jej przedstawicieli.

Lindberg przyznał, że w ciągu 18 lat poszukiwań widział wiele przedziwnych obiektów, lecz z czymś takim spotkał się po raz pierwszy. Jego zdaniem obiekt jeśli nie przybył z kosmosu to może się okazać nowym Stonehange. On sam jednak raczej nie podejmie się rozwikłania zagadki ponieważ jego grupa nie ma funduszy ani środków technologicznych na badanie znaleziska.

źródło: oceanexplorer.se/

Wideo: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Zabezpieczenie przeciw spam bootom, wpisz kod z obrazka.
1 + 10 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.