Przeklęty dom w Berlinie

Ponad dwadzieścia pięć lat temu w berlińskiej dzielnicy Spandau wybudowano elegancki apartamentowiec, w którym mieszkańcy mieli czuć się wygodnie i cieszyć się spokojem przez długie lata. W tym budynku na przestrzeni 15 lat lokatorzy, którzy zamieszkiwali dom nagle w dziwnych okolicznościach ponosili śmierć, od tego czasu willa nazywana jest przeklętą. Okoliczni mieszkańcy mówią, że za prawą tych makabrycznych tragedii stoją jakieś nadprzyrodzone złe siły. Według relacji dziennikarzy jednej z berlińskiej gazety relacjonującej wydarzenia, ponoć wszystkie osoby zamieszkujące nawiedzony dom, ginęły w nienaturalny sposób.

Pierwszą ofiarą nawiedzonego miejsca, był właściciel publicznego domu, któremu urwało głowę w wypadku motocyklowym na autostradzie. Kolejnymi osobami co stracili życie, była szanowana rodzina z trojgiem dzieci. Ojciec dokonał zbrodni na rodzinie, po czym sam udusił się zakładając plastikowy worek na głowę. Przed złą klątwą w mieszkaniu nie uchowała się też para kochanków chorych na AIDS.

Mieszkający tam kochankowie nagle jednego wieczoru popełnili samobójstwo. Jeszcze wcześniej przed nieszczęsną parą kochanków, mieszkał tam Holender, który z niewiadomych przyczyn w nocy szczelnie pozaklejał taśmą samoprzylepną wszystkie otwory drzwiowe i okienne, po czym wyciągną grilla i rozpalił wewnątrz mieszkania. Mężczyzna marł z powodu zatrucia dwutlenkiem węgla. Od momentu wybudowania nawiedzonego apartamentu w dziwnych okolicznościach zmarło w nim 9 lokatorów. Przyczyny tajemniczych śmierci bada policja wraz z wyspecjalizowanymi ekipami od zjawisk nadprzyrodzonych.

Berlin Spandau dom