Prysznic ogrodowy przyjemna ulga dla ciała w upalne dni

Reklama

Prysznic ogrodowy jest mało popularnym wyposażeniem ogrodowym czy na działkę. Wiele osób nie docenia jego potencjału, zwłaszcza w gorące i upalne dni. A dzięki niemu można wziąć szybki prysznic i ochłodzić rozpaloną skórę jak również zastosować go jako kurtynę wodną do schładzania i nawilżania powietrza.

W ofertach wielu producentów oraz sprzedawców znaleźć można kilka atrakcyjnych modeli, wśród których przeważa generalnie najprostszy model wbijany po prostu w ziemię. Instalacja takiego urządzenia jest banalnie prosta, można w szybki sposób samemu zainstalować go w swoim ogrodzie, bez pomocy fachowca hydraulika. Prysznice te wykonywane są najczęściej z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz mocnego aluminium, posiadają także regulowaną długość oraz słuchawkę. Często też zawór ma regulację przepływu wody, dlatego każdy może dowolnie ustawiać natężenie strumienia.

Niektóre modele pryszniców ogrodowych można również z łatwością przekształcić w zraszacze oraz wykorzystać jako miejscowe nawadnianie trawy. Jest to jednak cecha bardziej rozbudowanych produktów, które też są nieco droższe. Za standardowe prysznice ogrodowe można zapłacić już nawet niewiele ponad 30 zł. Warto więc zastanowić się nad takim dodatkowym wyposażeniem ogrodowym, ponieważ w upalne dni może być ono prawdziwym wybawieniem.

prysznic w ogrodzie
Prysznice ogrodowe przenośne idealne chłodzą ciało w upalne dni

 

Total votes: 0