Kung Fury - Cały film HD - 1080p 2015

Pełna wersja filmu Kung Fury to istna wybuchowa mieszanka wszystkich możliwych gatunków kinowych zobrazowany w stylu techniki VHS. Widz nie będzie do końca wiedział czy ogląda film akcji, komedie, fantastykę czy dobry gatunek sensacji. Oglądając film przeniesiemy się z epoki wczesnych lat 80-tych gier wideo do epoki dinozaurów, a wszystko to okraszone niesamowitymi efektami specjalnymi, walkami karate, wyścigami samochodów, wybuchami z lekkim przekąsem komedii. W zasadzie ten krótkometrażowy obraz, został specjalnie stworzony z myślą o internautach z serwisu Youtube.com, gdzie też odbyła się oficjalna premiera i prezentacja filmu Kung Fury.

Ponad półgodzinny materiał został stworzony przez niezależnego Szweckiego producenta, który na projekt przeznaczył 630 000 tys USD. W zasadzie to zwariowane dzieło nie ma konkretnego scenariusza, jest o wszystkim i o niczym. Widz zobaczy na nim strzały z broni laserowej, stare automaty gier wideo naśladujące transformersów czy fruwających mistrzów sztuk walki.

Całość trochę przypomina znaną parodię z wielkiego ekranu Hot Shots. Choć film Kung Fury nie ma polskiego tłumaczenia to nie przeszkadza w niczym ponieważ tak szybko zmienia się akcja filmu,że trudno za nią nadążyć. Film jest wykonany świetnie i zapewnia widzowi kawał fantastycznej zabawy, trochę tylko pozostaje mały niedosyt, że krótki.

Wideo: 

Dodaj komentarz