Incydent w Phoenix - Tajemnicze światła w Arizonie i atak obcych

13 marca 1997 roku czterech mężczyzn udało się na wycieczkę w rejon pustyni w Arizonie. W tym dniu w rejonie Phoenix dochodzi do dziwnego zjawiska. Na nocnym niebie zaobserwowano rzędy świateł, które zaciekawiły wielu mieszkańców. Według naocznych świadków były to niezidentyfikowane obiekty latające, które poruszały się w regularnym szyku z dużą prędkością. W tym samym dniu armia Stanów Zjednoczonych wysłała w rejon anomalii siły powietrzne.

Jak donoszą niezależne źródła nad obszarem pustynnym doszło do konfrontacji zbrojnej z nieznanymi obiektami latającymi. W skutek powietrznej bitwy jeden ze statków obcych został trafiony i rozbił się na pobliskim wzgórzu. Cała akcja toczyła się na oczach wówczas przebywających tam młodych mężczyzn. Widząc katastrofę postanowili ruszyć na ratunek pilotom z rozbitego statku powietrznego. Gdy o zmierzchu dotarli na miejsce, ich oczom ukazał się dziwny obiekt jakiego dotąd nie widzieli, więc zaczęli przeszukiwać teren żeby odszukać rannych wojskowych, którzy mogli potrzebować pomocy.

UFO nad Phenix w Arizonie

Nagle usłyszeli dziwne dźwięki dochodzące z ciemności i po chwili coś ich zaczęło atakować. Wystraszeni rzucili się ku ucieczce wsiedli na quady i ruszyli po pustynnej drodze. W pewnym momencie dostrzegli, że są gonieni przez dziwne istoty, które poruszały się szybciej od maszyn na których jechali. Ucieczka wycieczkowiczów udała się ponieważ dotarli do budynku, w którym znaleźli tymczasowe schronienie, lecz ich koszmar na tym się nie skończył ponieważ wszyscy tego dnia zginęli bez wieści, nigdy nie odnaleziono ich ciał. Film dokładnie opowiada o wszystkich zdarzeniach jakie miały miejsce tego pamiętnego dnia. Dokument został nagrany za zgodą służb federalnych USA i użyto w nim sporo oryginalnych materiałów jakie wykonano w dniu tego dziwnego incydentu. Co więcej według wysoko postawionych urzędników państwowych USA i wojskowych służb wywiadowczych, już wcześniej dochodziło na całym świecie do zbrojnych potyczek między armią, a przybyszami z innej planety.

Obejrzyj trailer z filmu Incydent w Phoenix

Wideo: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Zabezpieczenie przeciw spam bootom, wpisz kod z obrazka.
3 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.