Dorosły 46 letni facet został 6 letnią dziewczynką

46 letni Kanadyjczyk Stefonknee Wolschtt w pewnym momencie odkrył, że nie ma ochoty być już dorosłym mężczyzną i oznajmił swojej rodzinie, że pragnie rozpocząć nowe życie jako 6 letnia dziewczynka. Niby nic w tym dziwnego, wszak żyjemy w XXI wieku i decyzja zmiany orientacji czy płci jest sprawą indywidualną każdego człowieka.

Dotychczas Stefonknee prowadził normalny tryb zdrowy życia, był wzorowym ojcem i mężem. Nagle po 23 latach małżeństwa wyjawił żonie i siedmiorgu dzieciom najskrytszą tajemnicę, że jest transeksualistą i nie czuje się mężczyzną tylko małą 6 letnią dziewczynką. Zszokowana rodzina próbowała jakoś pomóc ojcu, sądzili, że jest to chwilowe zaburzenie psychiczne i skierowali go na terapię.

Stefonknee Wolschtt

Wszelkie próby leczenia okazały się całkowicie bezskuteczne i 46 latek został uznany za pierwszą osobę transgender na świecie. Mężczyzna postanowił po 23 latach ślubu zostawić swoją żonę i siedmioro dzieci. Obecnie nie nazywa się już Stefonknee tylko Stephanie. Ubiera się w dziewczęce ubrania oczywiście szyte na miarę i co najdziwniejsze została zaadoptowana przez starsze małżeństwo. Teraz mała Stephanie ma prawdziwego tatusia i mamę. Rodzice są bardzo zadowoleni ze swojej nowej córki ponieważ mają nadzieję, że Stephanie znajdzie w ich domu radość i szczęście.

Wideo: 

Dodaj komentarz