Boyd Bushman opowiada o UFO i obcych z planety Quintumnia

Boyd Bushman był cenionym amerykańskim naukowcem, który współpracował m.in z agencją kosmiczną NASA. Doktor Bushman u schyłku swojego życia postanowił udzielić wywiadu, w którym opowiedział przed kamerami o skrywanej przez rząd tajemnicy istnienia obcych i UFO na Ziemi. Udzielając wywiadu mówił o przybyszach z innej planety ich super szybkich pojazdach oraz ogromnej wiedzy jaką ów kosmici posiadali. Warto dodać, że naukowiec przez wiele lat był zatrudniony w firmie Lockheed Martin w charakterze starszego badacza oraz pracował w słynnej Strefie 51. Przed śmiercią postanowił podzielić się ze światem tym co przez lata pracy widział i z czym miał do czynienia..

Boyd Bushman UFO

Na sensacyjnym nagraniu wideo Bushman opowiada o dziwnych istotach oraz ich statkach kosmicznych, które ciągle przetrzymywane są w wojskowych bazach. Naukowiec twierdzi, że istoty pochodzą z odległej planety o nazwie Quintumnia oraz, że istnieją przynajmniej dwa rodzaje przedstawicieli obcych cywilizacji. Mają ok 1,5 metra wzrostu, potrafią komunikować się za pomocą telepatii, mają szaro zielonkawy kolor skóry, a ich długość życia przekracza 230 lat.

Z wyglądu przypominają gatunek ludzki. Są wątłej budowy ciała, a ich oczy, uszy i nos, tylko trochę przypominają ludzki. Według relacji uczonego, obcy potrafią też czytać w myślach i przekazują informację między sobą telepatycznie, także w ten sposób komunikowali się z ludźmi.

Boyd Bushman foto z obcym

Z przekazów uzyskanych od obcych dowiedział się m.in o częstych porwaniach ludzi przez UFO i prowadzonych doświadczeniach wykonywanych bezpośrednio na pokładach pojazdów kosmicznych. Co potwierdzają częste doniesienia osób, które twierdzą, że zostały uprowadzone do dziwnych pojazdów przez tajemnicze postacie, gdzie dokonywano na nich badań.

W trakcie wywiadu, doktor pokazał unikalne zdjęcia z UFO i obcych, które zostały wykonane jednorazowym aparatem fotograficznym w bazie wojskowej w Nevadzie. Opowiada też, że amerykańscy wojskowi już od dawna mają do czynienia nie tylko z samymi kosmitami, ale również ze statkami, na których zdołali do nas przylecieć. Nie ukrywa, że nad przechwyconą od obcej cywilizacji technologią, non stop pracuje wyspecjalizowana grupa badaczy i pozyskaną wiedzę wdrażają do celów wojskowych czy nawet cywilnych.

Boyd Bushman kolekcja zdjec ufo

Według naukowca - aż osiemnastu kosmitów współpracowało wspólnie z ziemskimi inżynierami nad badaniami nowoczesnych technologii. Doskonałym przykładem jest stworzenie przez Lockheed Martin pierwszego na świecie samolotu o niskim odbiciu radarowym. Z kolei inny pracownik koncernu Lockheed Martin, Ben Rich wspomina, że obecnie firma prowadzi badania nad opracowaniem technologii, dzięki której podróże międzygwiezdne staną się rzeczywistością.

Materiały zdjęciowe na filmie wyglądają dość przekonująco, więc nasuwa się pytanie – po co miał by kłamać czy manipulować społeczeństwem jak i tak wiedział, że za parę dni odejdzie z tego świata. W niedługim czasie po publikacji oświadczenia, 7 sierpnia 2014 roku Boyd Bushman zmarł.

Obejrzyj film, na którym Boyd Bushman pokazuje zdjęcia obcych i statki UFO.

Wideo: 

Dodaj komentarz