Autentyczne zdjęcia kosmitów z brazylijskiej dżungli?

Brazylijskie lasy deszczowe skrywają wiele niewyjaśnionych tajemnic, jedną z nich jest, coraz częstsze  pojawianie się niezidentyfikowanych obiektów latających nad Brazylią. Dowodem na istnienie obcej cywilizacji są unikalne fotografie, które to podczas wycieczki do amazońskiej dżungli, przypadkowo wykonała grupa Brytyjskich turystów. Postanowili wykonać kilka pamiątkowych zdjęć z mieszkającymi tam dziećmi, gdy nagle w obiektywie aparatu ukazała się dziwna postać wyglądem przypominająca UFO.

Zdjęcia kosmitów z lasu deszczowego trafiły do brytyjskiego dziennika "dailymail.co.uk".  Fotografie z obcymi obejrzał światowej sławy znawca i badacz obcych cywilizacji pozaziemskich Michael Cohen, który stwierdził ich autentyczność i dodał, że nie ma mowy o fotomontażu. Zdaniem Cohena, grafiki przedstawiają żywy dowód na istnienie na Ziemi przybyszów z innych planet.

Zdjęcia kosmitów pochodzą z regionu znanego z paranormalnej aktywności - mówi "Daily Mail" ekspert od UFO. To oczywiste, że kosmici interesują się tym terenem ze względu na dużą liczbę gatunków roślin i zwierząt występujących w rejonie Amazonii. Przypomina, że region ten był celem wojskowej tajnej operacji pod kryptonimem Prato, gdy brazylijskie wojsko poszukiwało śladów obcych gości.

zdjecie kosmitow w dzungli

brazylia zdjecie ufo w dzungli

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Zabezpieczenie przeciw spam bootom, wpisz kod z obrazka.
1 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.