Co oznaczają sny ze zmarłymi

Kiedy zmęczeni zamykamy oczy tracimy kontakt ze światem zewnętrznym. Umysł wyłącza się przechodząc w fazę głębokiego snu, gdzie zaczynamy dostrzegać twarze znajomych różne miejsca czy sytuacje. Niektóre sny są tak realistyczne, że potrafią na stałe wryć się w pamięć. Podczas snu przenosimy się w inny jakby ponadczasowy wymiar, stajemy się aktorami we własnym wyimaginowanym świecie. Możemy unosić się w powietrzu jak ptak nad koronami drzew, przezywać chwile erotyczne czy podziwiać piękne miejsca. Są też takie kiedy mogą przyśnić się osoby zmarłe.

Sny i zmarli

Gdy śni się zmarły

Przeważnie jest to sen bardzo realny i raczej nie należy do tych przyjemnych. Potrafi przywrócić różne wspomnienia, wzbudzić strach i lek. W większości przypadków, gdy śni się zmarły, dokładnie widzimy szczegóły postaci, potrafimy rozpoznać czy wobec nas ma dobre lub złe zamiary. Zmarli pojawiający się w snach, często wyglądają bardzo pogodnie i szczęśliwie. Rzadko się zdarza, że straszą koszmarnym wyglądem, próbują skrzywdzić czy dręczą, ale to nie oznacza, że w ogóle takich snów nie ma.

Według pradawnych wierzeń, sen jest jedyną sferą, w której dusze zmarłych mogą kontaktować się osobami żywymi. Cel tych kontaktów bywa różny, może to być powiadomienie o śmierci kogoś bliskiego, prośba o modlitwę lub załatwienie jakiejś niedokończonej sprawy. Czasami nawiedzenie zmarłego we śnie jest ostrzeżeniem przed jakimś niebezpieczeństwem, ciężką chorobą lub przygotowaniem do poważnych kłopotów.

Nie zawsze sen ze zmarłym oznacza coś niedobrego?

W większości przypadków pojawia się: zmarła babcia, dziadek, mąż, żona, przyjaciel, dziewczyna, chłopak lub dziecko. Zmarli odwiedzają nas we śnie żeby poczuć bliski kontakt z kimś kogo mocno kochali czy pragną po prostu się pożegnać. Jednak istnieją też przekazy ostrzegawcze, gdzie zmarły próbuje prowadzić nas w jakieś niemiłe i nieznane straszne miejsce. Taki sen można potraktować jako zapowiedź śmierci osoby śniącej. Również się zdarza, że po przebudzeniu natychmiast wpadamy w zakłopotanie próbując dociec, co zmarły chciał nam powiedzieć oraz co taka wskazówka oznacza.

Ostrzeżenie o śmierci

Bywają sny, w których zmarły podaje nam dłoń prowadząc w nieznane, ciemne, często niemiłe i chłodne miejsce. Jest to sygnał, że chce nas zabrać do swojego świata. Takiego snu nie można bagatelizować, należy zebrać w sobie wszystkie siły i natychmiast obudzić się. Jest to zaproszenie do śmierci, więc musimy zrobić wszystko aby wyrwać się z pułapki. W najgorszej sytuacji są ciężko chorzy, którym nagle we śnie zmarły podaje dłoń. Jest to zły sygnał i przeważnie oznacza śmierć. W podobnej sytuacji są chorzy w czasie skomplikowanych operacji, podłączone do aparatury w głębokiej narkozie i często widzą zmarłą duszę bliskiego, która próbuje zabrać chorego w jakieś dziwne mroczne miejsce.

Opiekun zza światów

W innych przypadkach kiedy podczas snu doznajemy krzywdy, zapadamy na ciężką chorobę lub umieramy. Nagle widzimy jak zmarły stoi obok i nic nie robi, a nawet pogodnie się uśmiecha. Nie mamy się czego bać jest to dobry znak i możesz być pewny, że Cię pilnuje. Próbuje Ci pomóc na wszelkie sposoby, strzeże Cię w świecie rzeczywistym i pomaga. Biski robi wszystko żebyś wyzdrowiał i poczuł się szczęśliwy. Z duszą zmarłego powinniśmy dużo rozmawiać, nie bać się i zadawać jak najwięcej pytań, ponieważ jak nas odwiedziła to ma jakiś zamierzony konkretny cel. Dopóki panujemy nad sytuacją i wszytko przebiega dobrze, starajmy się zachować duży poziom siły mentalnej, który w razie zagrożenia spowoduje ewentualne wybudzenie.

Niektórych przypadkach, gdy widzimy zmarłego, który stoi po drugiej stronie ulicy, drogi lub ścieżki. W każdym bądź razie w niedalekiej odległości od Ciebie, a miedzy wami jest mniejsza lub większa przeszkoda. Może to oznaczać kilka rzeczy – Popełniasz umyślnie wiele błędów i zmarły zawodzi się na tobie. Dzieli was mała przeszkoda do spotkania, najczęściej może oznaczać to śmierć. Chce Ci pomóc, czuwać nad tobą. Bardzo Cię kocha, ale pomimo tego, nie potrafi przełamać tej bariery, która stoi pomiędzy wami i oddziela was od siebie. Jest to znak, że prosi o uczestniczenie w jej pogrzebie, zorganizowanie rodzinnych świąt, modlitwę i mszę, zgody ze skłóconą rodziną, spotkania z przyjaciółmi. Wtedy, albo chcę Cię ostrzec, albo wesprzeć lub też bez żadnej przyczyny pokazać, że jest z tobą cały czas.

Sny z opiekunem mogą oznaczać:

1.Popełniasz umyślnie wiele błędów i po prostu osoba zawodzi się na tobie, chcę Cię ostrzec żebyś nie popadł w kłopoty.

2.Dzieli was mała przeszkoda do spotkania, najczęściej może oznaczać, wypadek, ciężką chorobę i śmierć.

3.Chce Ci pomóc, czuwa nad tobą i nie wie jak to przekazać. Bardzo Cię kocha, ale pomimo tego, nie potrafi przełamać tej bariery, która stoi pomiędzy wami i oddziela was od siebie. Może to być z twojej przyczyny, lub z obydwu osób. Zmarły chcę pomóc lecz nie ma wpływu w świat żywych, więc kontaktuje się we śnie.

4. Inne sny jak rozmowa ze zmarłą osobą -  jest to bardzo realny przekaz, nad którym warto się głęboko zastanowić. Jeśli zmarły dosłownie przekazuje nam jakieś informacje to ma w tym ważny cel. Kocha Cię i chce Twojego szczęścia, przestrzega przed kontaktami ze złymi ludźmi lub ostrzega bo ktoś chce wyrządzić krzywdę.

Gorąco zapraszamy do komentowania i udzielania odpowiedzi pod artykułem.

Co oznacza sen w którym pojawił się kolega który jakiś czas temu się powiesił i w śnie zachowywalismy się jak para?

śnił mi sie moj zmarły brat ze zemna tańczy i obejmuje mnie? co to oznacza. no i więcej nie pamiętam bo sie przebudziłam

Sni mi się zmarly konkubent ze leży w szpitalu umierający a na drugi dzień wstaje z łóżka i jest wszystko dobrze

Witam dziś w nocy śniła mi się moja Ukochana Mama ktora zmarła 16-10-2018 r w szpitalu i sen był taki że moja Mama była czarna od sadzy i mowiła mi w tym śnie ze na piersiach ma wyrytą cyfrę nr 2 i w śnie moja Mama mi pokazywala Swoje dlonie co moze oznaczać ten sen a moja Mama mi się często śni mój tato mi się śnił tylko cztery razy a moja siostra wcale z góry dziękuję za odpowiedz pozdrawiam

Co oznacza jeżeli śniło mi sie ze mój zmarły dziadek żyje i szykuje się by odejść w sensie wyjechać gdzieś?

Ostatnio miałem sen o zmarłym pare dni sąsiedzie, który przyśnił mi się w dziwnej scenie przyszedl do mojego rodzinnego domu ubrany na jasno a gdy się pojawił w tym momencie mój ojciec padł na ziemie cały połamany i zakrwawiony co to oznacza ?

Mi się śniło jakieś rodzinne spotkanie, był tam bogato zastawiony duży stół na środku podwórka i dużo ludzi siedzących przy nim. Wszyscy odświętnie ubrani. I w pewnej chwili spotkałem się z dziadkiem (który już od ponad 10 lat nie żyje) i się z nim zacząłem żegnać. Po czym oboje się popłakaliśmy. Po chwili babcia też zaczęła płakać i wtedy się obudziłem. Jestem bardzo ciekawy co mogłoby to oznaczać.

Moja ciocia zmarł dwa tygodnie temu . Strasznie to przeżywam .Snilo mi się wczoraj , że szlam widziałam ja ,podbiegłam do niej zapytałam czemu odeszłaś i już nie zyjesz płacząc . Spojrzała się na mnie podała rękę , uśmiechnęła się i od razu się obudziłam :/ co to może oznaczać ? Może za dużo myśle i ciagle mi się śni .

Co oznacza sen w ktorym osoba jest na mnie zla. Konkretnie snilo mi sie ze moja ciocia czekala na obiad na komunii mojego syna a ja go tak dlugo gotowalam azwreszcie wszyscy zaczeli sie zbierac do domu bo nie mogli sie doczekac smazonych ziemniakow.

Często mi się śni moja babcia która bardzo kochałam. W moim śnie często przychodzi do mnie do mojego pokoju jej duch i uśmiecha się i zaczynamy rozmawiać jak jest w niebie. Potem zartowalysmy (w tym śnie) z Jezusem i się okazało że jest normalny wyluzowanyxD a babcia powiedziała do mnie i tu cytuje: masz jeszcze dużo czasu kochanie. Jeszcze się kiedyś spotkamy, nie martw sie:) CO OZNACZA TAKA ROZMOWA Z DUCHEM WE ŚNIE?

Jednej nocy śniła mi się moja prababcia która chciała przejść przez podwórko które było całe pokryte lodem , i ja ja obiolem i przeprowadziłem bezpiecznie do naszego domu gdzie wspólnie mieszkaliśmy . Zaś następnej nocy śnił mi się mój dawny przyjaciel z którym bardzo dużo spędzałem czasu i był to sen o podobnych do wielu imprez ( domówka ) na których z nim prawie zawsze byłem , rozstaliśmy sie i przestaliśmy się kumplować od czasu jak mi skasował samochód i skłócił mnie z moja dziewczyna , co to może oznaczać bo bardzo się niepokoje

Śnił mi się mój zmarły tata. Leżał na łóżku a ja obok niego i bardzo mnie przytulał a ja mówiłam że wiem, że już go nie ma z nami a tata odpowiadał tylko,, choć cię jeszcze przytulę".

Śnił mi sie dziś mój dziadek który nie żyje juz kilka lat. Byłam u nich w domu na wsi. Dziadek wyglądał okropnie, miał czarne wokół oczu i byl wychudzony na twarzy. Wiedzialam, że niedlugo umrze. Wydawało mi sie ze wszyscy o tym wiedzą tylko nikt o tym nie mówi na głos. W pewnym momencie snu ja z rodzicami siedzieliśmy na dworze i mi kazali pójść po więcej krzeseł. Weszlam do domu i w drugim pokoju wchodząc zauwazylam siwdzaca tam babcie i jej syna, czyli mojego wujka, odwróciłam sie a na łóżku leżał dziadek, wyglądał tak jak wcześniej, bałam sie go. Pamietam, ze pomyslalam ze widac w jego oczach śmierć. Wzięłam krzesła i szybko wyszłam. Najdziwniejsze jest to że on do mnie nic nie mówił, tylko patrzyl. Nastepny urywek snu jaki pamietam to ja lezalam na łóżku mialam swoja posciel i wgl jednak uswiadomilam sobie w pewnym momencie ze to jest lozko na ktorym lezal dziadek, nie chcialam tam byc, szybko zerwalam sie z tego łóżka. A dziadka juz we snis nie było. Nie wiem zupelnie jak zinterpretować taki sen.

Witam . Chciałam wam coś opowiedzieć i zapytać co to mogło być .. moj tata umarł 25grudnia w ubiegłym roku . Po kilku dniach po pogrzebie zaczęłam robić porządki szukać czegoś co tata mógł zostawić i znalazłam trzy małe zdjęcia dowodowe, postanowiłam zabrać je ze sobą i schować do portfela wzięłam jedno ,mamie dałam drugie a trzecie zdjęcie wieczorem położyłam przy obrazie Matki Boskiej za witryną.. wszystko było w porządku aż do rana .. gdy wstałam nie wiem dlaczego poszłam otworzyć witrynę a z matki boskiej płynął strumyk wody który zalał zdjęcie mojego taty i rozpiski mszy św. (Nie było tam niczego z kąt mogła lać się woda ) ta sytuqcja miala miejsce w momencie gdy położyłam zdjęcie . Wcześniej nigdy nic takiego nie miało miejsca .. nigdy bym w to nie uwierzyła gdybym tego nie widziała. Wody było naprawdę sporo aż kapało na podłogę.. powiedzcie mi co to mogł być za znak

Często śnią mi się zmarli... Aż za często:( zmarli jako żyjący... w trumnach... Pogrzeby... Rok temu zmarł mój tata i bardzo często mi się śni i to różnie raz szczęśliwy zadko smutnym.. w trumnie... W szpitalu... Te sny mnie przerażają... Był dla mnie bardzo ważny... Nie mogłam się pogodzić z tym że tak strasznie zachorował gdy zawsze był silnym mężczyzna ... Kochający swoje dzieci zawsze tylko liczyliśmy się my.. po pogrzebie taty zaczęły się sny związane z nim... Na początku bardzo się ich bałam... Wstawałam przerażona i czasami zapłakana... jakiś czas był spokój... I znowu te sny... Tata umarł w dniu moich imienin...:( Sam dał mi tak na imię. Do dziś zastanawiam się dlaczego mi tak często się śnią takie sny??? Śnią mi się też inni zmarli z rodziny... Są też i nieznane osoby... Jakieś nieznane nieboszczyki w trumnach... Wypadające spodem... Jest to straszne... Najgorsze jest to że jest aż za często... I czasami tak straszne... Kiedy opowiadam o moich takich snach mojej rodzinie to są różne reakcje bo ich już tyle było... Jak to interpretować .... Raz dwa w tygodniu musi coś takiego mi się przyśnić:(

Byłam bardzo zzyta z dziadziem, jako jedynej w rodzinie mi się śni. Zawsze we śnie był uśmiech niety, wracaly wspomnienia a od pewnego czasu (kilku tygodni) śni mi się że jesteśmy gdzieś na łące lub pustkowiu, stoi w niedalekiej odległości ode mnie nic nie mówi tylko patrzy się dziwnym wzrokiem, nie jest uśmiechnięty tylko poważny. Co to może oznaczac, co chce mi przekazać. Dodam że mam problemy ze zdrowiem czeka mnie operacja, mam mnóstwo stresu związanego z byłym partnerem.

Miałam dziś sen w którym był mój dziadek. To pierwszy sen , gdzie pojawia się zmarła osoba. Stal kilka kroków przede mną a ja się zasranawialam dlaczego nagle go widzę. Z boku słyszałam głos mojej mamy , że niestety dziadek musi położyć się do szpitala bo miał drobny zabieg i musi odpocząć . O więcej go w tym śnie nie widziałam. Po przebudzeniu ucieszyłam się , że go zobaczyłam ale pokusa była na tyle silna , że zaczekam czytać o sulybmbolice takiego snu i trochę się zmartwiłam

Mi śniła się ostatnio moja prababcia, która stała obok mojego łóżka a ja chyba na nim klękałam czy coś, bo widziałam ją od pasa w górę. Była ładnie ubrana ale nie w to, w czym ją pochowaliśmy, miała przyjazny wyraz twarzy, a w pewnym momencie podała mi dłoń. Co to może oznaczać ? Za kilka dni minie dokładnie rok od jej śmierci

Witam Co może oznaczać sen : Śnił mi się zmarły dziadek,ojciec mojego ojczyma. Podawałam mu talerz z wędlina, bo nie mógł się odwrócić i dosiegnac. Powiedzial:dobra z Ciebie dziewczyna i się uśmiechnął.

Co oznacza jak mi się śniło że mojego narzeczonego brat mi się śnił który nie żyje i bawił się z dzieckiem pił kawę i pocałował mnie w policzek

Często sni mi się mama jest zadowolona nic nie mówi ale przytula mnie i całuje ja w tym śnie zdaje sobie sprawę ze jej już nie ma wśród nas ztwych

W moim śnie pojawiły się lokalizację które już widziałem (wsensie we śnie ) i pojawiły sie trzy postacie których się naprawdę przeraziłem. Dobra pamiętam tylko tyle to były trzy dni ,dni były normalne a w nocy sie zaczynało w pierwszej nocy pojawił Slenderman (nie wiem kompletnie czemu) w dzień było całkiem normalnie( a i w śnie pojawiła się moja mama ale ona tak samo jak ja była przerażona ) wracając w dzień było całkiem normalnie jakieś spacery i tak dalej. W drugą noc pojawił się mój dziadek który zmarł 2lata temu.i ponownie dzień jakieś ćwiczenia i ponownie noc. W trzecią noc pojawił się mój drugi zmarly dziadek który Zmarł 6lat temu. Dziadkowie nic nie robili tylko siedzieli odwróceni do mnie, żadnych słów żadnego ruchu ale wyglądali strasznie przerażająco jak by z grobu wyszli na swierzo bo byli w garniturach a nigdy ich w garniturach nie widziałem.

Jestem na końcówce ciąży,pierwszy raz cos mi sie śniło.Byla to moja zmarła babcia.Snilo mi sie ze pływała w wodzie.Ogolnie nic strasznego ale czemu akurat woda?

Śniło mi się że byłam na pogrzebie mojego zmarłego chrzestnego chciałam się z nim pożegnać przytuliłam jego ciało w trumnie i moje łzy skapły na jego garnitur i wtedy się takjaby ożywił i też mnie przytulił i mówił do mnie coś dobrego Ale nie pamiętam co . Pamiętam też że usmiechalismy się do siebie taki sen śni mi się już trzecią noc i chciałabym wiedzieć co to oznacza

Śniło mi się że byłam na pogrzebie mojego zmarłego chrzestnego chciałam się z nim pożegnać przytuliłam jego ciało w trumnie i moje łzy skapły na jego garnitur i wtedy się takjaby ożywił i też mnie przytulił i mówił do mnie coś dobrego Ale nie pamiętam co . Pamiętam też że usmiechalismy się do siebie taki sen śni mi się już trzecią noc i chciałabym wiedzieć co to oznacza

Witam, na poczatku chciałbym zaznaczyć, że zmarły dziadek był dla mnie największym autorytetem i wzorem do naśladowania. Byliśmy ze sobą bardzo zżyci. Spedzaliśmy ze sobą mnóstwo czasu w gospodarstwie rolnym. Jego śmierć była dla mnie ogromnym ciosem. Dziadek odszedł po ciężkiej chorobie, 2 miesiące temu. Od tego czasu miałem 3 snym o dziadku, chronologicznie: 1 sen: stoję przy głównym wejściu do dużego budynku. Z oddali zbliża się postać: wysoki, uśmiechnięty, ładnie ubrany, uczesany do tyłu. Byłem zdziwiony, gdy okazało się, że to dziadek. Zdrowy, z czasów przed chorobą. Podał mi rękę na przywitanie, nic nie mówiąc, wszedł do wnętrza budynku. Było tam około 30 osób: gwarno, głośno, wszyscy rozmawiają, zadowoleni, gra muzyka: dziadek wszedł w ten tłum insen się zakończył. 2 sen: bardzo krótki, dziadek powiedział mi tylko: "nie płaczcie, jest mi dobrze" 3 sen: Zobaczyłem dziadka w naszym domu i gospodarstwie rolnym. Wykonywał swoje codzienne obowiązki, był zadowolony i śpiewał swoje ulubione piosenki z młodzieńczych lat.

Mój dziadek, Czesław, zmarł 26 grudnia 2018 r. Był to człowiek niezwykły: charyzmatyczny, prostoduszny, bardzo pracowity, silny, nikomu nie odmawiał pomocy. Całe życie przepracował w gospodarstwie rolnym: nigdy nawet nie pojechał na urlop. Umarł po ciężkiej i wyczerpującej chorobie. Do końca swoich dni zachował godność i pogodę ducha. Z dziadkiem rozumiałem się bez słów, mimo dzielących nas 46 lat. Wiele wspólnie przeszliśmy. Jeszcze dziś, 2,5 miesiąca od śmierci, nie mogę się pozbierać po tej tragedii. Dziadek odwiedził mnie 3 razy we śnie, co jednoznacznie wskazuje na to, że nie ma zamiaru nas opuszczać. 1 sen, kilka dni od śmierci: stoję przy wejściu do dużego budynku. Zbliża się do mnie od zewnątrz jakaś postać. Dostrzegam, że to dziadek: wystrojony, ładnie uczesany, uśmiechnięty. Wyglądał bardzo zdrowo, jakbym widział go kilka lat przed śmiercią. Podszedł, podał mi rękę, nic nie mówił. Poszedł do środka budynku. W środku był tłum ludzi: gwarno, wszyscy szczęśliwi, grała muzyka. Dziadek wtopił się w ten tłum i sen się skończył. 2 sen, miesiąc od śmierci: dziadek we śnie powiedział tak: "nie płaczcie, jest mi dobrze". 3 sen, 2 miesiące od śmierci: zobaczyłem dziadka wykonującego swoje codzienne obowiązki w gospodarstwie. Dzień płynął leniwie, ale pracowicie. Dziadek bardzo lubił śpiewa i w tym śnie też nucił swoją ulubioną piosenkę.

Przyśniła mi się córka nie żyje 11-ty rok .We śnie zbierałam kilka osób z rodziny i chciałam jej szukać . Szłam ciemną drogą i i były lasy wołałam głośno Beata ale jej nie mogła znależ byłam zrozpaczona i bez radna że nie mogłam znależ obudziłam się zmęczona !! Co może zapowiadać ten sen?13

Snila mi sie glowa ojca przesowajaca sie po ziemi Ojciec byl smutny Poszlam za nim Glowa zaczela przechodzic przez sciane Ja zapytalam tate Jak tobie tam jest chodzilo mi po smierci Odpowiedz byla jedna ZLE cos mowil jeszcze nie bardzo rozumialam O co chodzi o tym ze trzeba uwazac no innaczej ze trzeba do lekarza i bezie zle Nie rozumiem Tak jakby on mial uwazac zeby do lekarza nie trafil No tam go mecza Taki dziwny sen Nie wiem co oznacz

W mym śnie w nocy podeszłam do lustra zobaczyłam tam mojego dziadka (nie widziałam go nigdy iż umarł w młodym wieku oprócz zdjęć) jakby chciał wyjąć do mnie ręke ale się wachał.Potem ja przyłożyłam ręke do lustra a mój dziadek jakby nigdy nic uśmiechnoł się i się rozmył w powietrzu co to może znaczyć?

Jakiś czas temu miałam dziwny sen. Często mi się to zdarza, ale to drugi raz kiedy to nie ja zaczęłam ten sen. Nie pamietam dlaczego byłam w szpitalu. Wcześniej śniło mi się to co zwykle, ale nagle znalazłam się w szpitalu. Wiem ze byłam tam dla kogoś innego jednak nie pamietam kogo. Był tam chłopak. Chyba pamietam jego imię, ale i tak wole go nie wyjawiać. Zaprzyjaźniłam się z nim. Niestety odszedł. Jego matka nie była do mnie szczególnie pozytywnie nastawiona, ale to szczegół. Wróciłam do domu po jakimś czasie i poza tym że płakałam to moj sen był normalny - parada, halloween, znajomi czyli to co zawsze. Nadeszła noc. Pierwsza noc nie w szpitalu. Tylko ze się przebudziłam. I to chyba tak naprawdę. Ponownie uświadomiłam sobie ze niezyje. Zaszklily mi się oczy i pomyślałam ze jest ze mną i był... myślałam ze to moja wyobraźnia. Jego obecność była wyczuwalna, jego ręka na moim ramieniu. Przytknęłam oczy i otworzyłam widząc kompletną ciemność. Ponownie je zamknęłam zasypiając. Rano(we śnie) spotkałam się ze znajomymi. Nikt kogo bym nie znała, ale nikt z kim byłabym blisko. Rozmawialiśmy hak starzy przyjaciele. Jedna ze znajomych (powiedzmy Marlena) zapytala czy slyszalam o tym mlodym chlopaku ktory zmarl. Znów zaczęłam płakać. Marlena na moja prośbę wyszukała artykuły na ten temat. Sprawa była głośniejsza niż się wydawało. Nawet mnie tam wspomniano (pare razy byłam przywołana przez matkę chłopaka). (Powiecmy) Kalina poprosiła mnie o wyszukanie artykułu żeby mogła zrobić screenshota. Próbowałam wbić hasło ale wszystko co pisałam zmieniało się w inne słowa. Wtedy się obudziłam. To nie był zły sen ale nadal płaczę kiedy o tym myślę. Czuje, że nie powinnam o tym mówić. Było to coś w rodzaju wołania o pomoc. Wiem, że to brzmi abstarkcyjnie, ale boje się że to się dopiero stanie. Było tam kiła szczegółów które na to wskazują. Jestem sceptyczką, ale chcę pomóc. Cały czas czuje coś w rodzaju energii/obecności, ale to nic co mnie przeraża (po raz pierwszy w życiu)

Ostatnio pochowalam kolegę z klasy. Popełnił samobójstwo. Dziś w śnie wyjaśniał mi że zrobił to bo chciał się zemścić na swoich kolegach

Strony

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Zabezpieczenie przeciw spam bootom, wpisz kod z obrazka.
3 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.