Co oznaczają sny ze zmarłymi

Kiedy zmęczeni zamykamy oczy tracimy kontakt ze światem zewnętrznym. Umysł wyłącza się przechodząc w fazę głębokiego snu, gdzie zaczynamy dostrzegać twarze znajomych różne miejsca czy sytuacje. Niektóre sny są tak realistyczne, że potrafią na stałe wryć się w pamięć. Podczas snu przenosimy się w inny jakby ponadczasowy wymiar, stajemy się aktorami we własnym wyimaginowanym świecie. Możemy unosić się w powietrzu jak ptak nad koronami drzew, przezywać chwile erotyczne czy podziwiać piękne miejsca. Są też takie kiedy mogą przyśnić się osoby zmarłe.

Sny i zmarli

Gdy śni się zmarły

Przeważnie jest to sen bardzo realny i raczej nie należy do tych przyjemnych. Potrafi przywrócić różne wspomnienia, wzbudzić strach i lek. W większości przypadków, gdy śni się zmarły, dokładnie widzimy szczegóły postaci, potrafimy rozpoznać czy wobec nas ma dobre lub złe zamiary. Zmarli pojawiający się w snach, często wyglądają bardzo pogodnie i szczęśliwie. Rzadko się zdarza, że straszą koszmarnym wyglądem, próbują skrzywdzić czy dręczą, ale to nie oznacza, że w ogóle takich snów nie ma.

Według pradawnych wierzeń, sen jest jedyną sferą, w której dusze zmarłych mogą kontaktować się osobami żywymi. Cel tych kontaktów bywa różny, może to być powiadomienie o śmierci kogoś bliskiego, prośba o modlitwę lub załatwienie jakiejś niedokończonej sprawy. Czasami nawiedzenie zmarłego we śnie jest ostrzeżeniem przed jakimś niebezpieczeństwem, ciężką chorobą lub przygotowaniem do poważnych kłopotów.

Nie zawsze sen ze zmarłym oznacza coś niedobrego?

W większości przypadków pojawia się: zmarła babcia, dziadek, mąż, żona, przyjaciel, dziewczyna, chłopak lub dziecko. Zmarli odwiedzają nas we śnie żeby poczuć bliski kontakt z kimś kogo mocno kochali czy pragną po prostu się pożegnać. Jednak istnieją też przekazy ostrzegawcze, gdzie zmarły próbuje prowadzić nas w jakieś niemiłe i nieznane straszne miejsce. Taki sen można potraktować jako zapowiedź śmierci osoby śniącej. Również się zdarza, że po przebudzeniu natychmiast wpadamy w zakłopotanie próbując dociec, co zmarły chciał nam powiedzieć oraz co taka wskazówka oznacza.

Ostrzeżenie o śmierci

Bywają sny, w których zmarły podaje nam dłoń prowadząc w nieznane, ciemne, często niemiłe i chłodne miejsce. Jest to sygnał, że chce nas zabrać do swojego świata. Takiego snu nie można bagatelizować, należy zebrać w sobie wszystkie siły i natychmiast obudzić się. Jest to zaproszenie do śmierci, więc musimy zrobić wszystko aby wyrwać się z pułapki. W najgorszej sytuacji są ciężko chorzy, którym nagle we śnie zmarły podaje dłoń. Jest to zły sygnał i przeważnie oznacza śmierć. W podobnej sytuacji są chorzy w czasie skomplikowanych operacji, podłączone do aparatury w głębokiej narkozie i często widzą zmarłą duszę bliskiego, która próbuje zabrać chorego w jakieś dziwne mroczne miejsce.

Opiekun zza światów

W innych przypadkach kiedy podczas snu doznajemy krzywdy, zapadamy na ciężką chorobę lub umieramy. Nagle widzimy jak zmarły stoi obok i nic nie robi, a nawet pogodnie się uśmiecha. Nie mamy się czego bać jest to dobry znak i możesz być pewny, że Cię pilnuje. Próbuje Ci pomóc na wszelkie sposoby, strzeże Cię w świecie rzeczywistym i pomaga. Biski robi wszystko żebyś wyzdrowiał i poczuł się szczęśliwy. Z duszą zmarłego powinniśmy dużo rozmawiać, nie bać się i zadawać jak najwięcej pytań, ponieważ jak nas odwiedziła to ma jakiś zamierzony konkretny cel. Dopóki panujemy nad sytuacją i wszytko przebiega dobrze, starajmy się zachować duży poziom siły mentalnej, który w razie zagrożenia spowoduje ewentualne wybudzenie.

Niektórych przypadkach, gdy widzimy zmarłego, który stoi po drugiej stronie ulicy, drogi lub ścieżki. W każdym bądź razie w niedalekiej odległości od Ciebie, a miedzy wami jest mniejsza lub większa przeszkoda. Może to oznaczać kilka rzeczy – Popełniasz umyślnie wiele błędów i zmarły zawodzi się na tobie. Dzieli was mała przeszkoda do spotkania, najczęściej może oznaczać to śmierć. Chce Ci pomóc, czuwać nad tobą. Bardzo Cię kocha, ale pomimo tego, nie potrafi przełamać tej bariery, która stoi pomiędzy wami i oddziela was od siebie. Jest to znak, że prosi o uczestniczenie w jej pogrzebie, zorganizowanie rodzinnych świąt, modlitwę i mszę, zgody ze skłóconą rodziną, spotkania z przyjaciółmi. Wtedy, albo chcę Cię ostrzec, albo wesprzeć lub też bez żadnej przyczyny pokazać, że jest z tobą cały czas.

Sny z opiekunem mogą oznaczać:

1.Popełniasz umyślnie wiele błędów i po prostu osoba zawodzi się na tobie, chcę Cię ostrzec żebyś nie popadł w kłopoty.

2.Dzieli was mała przeszkoda do spotkania, najczęściej może oznaczać, wypadek, ciężką chorobę i śmierć.

3.Chce Ci pomóc, czuwa nad tobą i nie wie jak to przekazać. Bardzo Cię kocha, ale pomimo tego, nie potrafi przełamać tej bariery, która stoi pomiędzy wami i oddziela was od siebie. Może to być z twojej przyczyny, lub z obydwu osób. Zmarły chcę pomóc lecz nie ma wpływu w świat żywych, więc kontaktuje się we śnie.

4. Inne sny jak rozmowa ze zmarłą osobą -  jest to bardzo realny przekaz, nad którym warto się głęboko zastanowić. Jeśli zmarły dosłownie przekazuje nam jakieś informacje to ma w tym ważny cel. Kocha Cię i chce Twojego szczęścia, przestrzega przed kontaktami ze złymi ludźmi lub ostrzega bo ktoś chce wyrządzić krzywdę.

Gorąco zapraszamy do komentowania i udzielania odpowiedzi pod artykułem.

Witam chcialam sie dowiedzieć co oznacza sen w którym moj zmarly chłopak obiecuje ze wroci do mnie. Śniło mi się to już kilka razy

Pewnie tęskni

co oznacza sen w którym zmarla prababcia zabija swojeho syna w domu pogrzebowym?

Chcialbym sie dowiedziec co oznacza jezeli moj zmarły dziadek we snie mowi mi zebym oczyscil wode z piasku

Moim zdaniem choć nie jestem wielkim znawcą twój dziadek chce żebyś wybierał/a dobre towarzystwo lub drogę. Woda to symbol czystości (dobra) a piasek to symbol brudu (zła). Apropo mi też zmarł dziadek, przyśnił mi się uśmiechnięty i wiem że jest mu dobrze. Z pozdrowieniami Mateusz

A mi się dziś śniły jakieś budynki,duże budynki,było ich kilka,nowocześnie wybudowane! Potem we śnie pojawiła się moja zmarła babcia,która pytała czy ma ładny sweter,który ma na sobie... I zmarły tata...rozmawiali o tych budynkach...że ładna czy fajna jest ta nowa szkoła... Potem ktoś przebieg i położył się do łóżka,które stało tak jakby przed tymi budynkami(przed tą szkołą)i przykrył się kołdrą czy jakimś kocem... Co to oznacza...bo zaczęłam się martwić :(

Co to oznacza jak snila mi sie zmarla mama i robila przemeblowanie tylko mojego pokoju?

Może chcę żebyś zmieniła swoje życie.Zebys zmieniła coś co źle robisz

Sni się mi mój zmarly chłopak który zmarł niecalych dwa lata temu i w snie mocno mnie przytula do siebie i nic nie muwil.

Mi tez przysnil sié wujek który juz nie zyje,i mocno mnie przytulal i tez nic nie mówil. Czy ciebie cos spotkalo w zwiázku z twoim snem ? Ten sen nie daje mi spokoju przez caly dzien . A dzis tak jakby klócilam sié ze swoim bylym mézem ,który mam wrazenie ze chce mi bardzo zaszkodzic ,tak bardzo plakalam ,bo nie chce z nim rozmawiac ,on mnie przesladuje.

A ja mialam sen w którym pisałam informacje w zeszycie o praprababci ponieważ chciałam zrobi

A ja mialam sen w którym pisałam informacje w zeszycie o przodkach ponieważ chciałam zrobić drzewo genealogiczne i gdy pisałam o jednej praprababci która miała na imię Ignaca jej datę urodzenia,śmierci itd. to właśnie w tym momencie zrobiło mi się jakby troche chłodniej i poczułam czyjś oddech obok moich pleców.Przestraszyłam się i odwróciłam za siebie ale nikogo nie było.Od razu wybiegłam z domu i wtedy powiedziałam mamie a ona odpowiedziała ,,co ty mówisz?’’ Nie pamiętam co było dalej ale niedługo po tym się obudziłam.Polezałam przez chwile i analizując sen to przypomniałam sobie ze dzień lub dwa przed tym snem naprawdę pisałam informacje o tej praprababci co miała na imię Ignaca i naprawdę poczulam wtedy czyjś oddech ale nie mówiłam rodzicom tylko wybiegłam z domu wiec sen był zgodny z rzeczywistością i go bardzo dobrze pamietam.To była prababcia mojego taty niedługo będzie 40 rocznica jej śmierci,ponieważ zmarła w 1979 roku gdy mój tata mial 7 lat i ją pamięta.

Sen ze zmarłym chłopakiem, który siedzi na balkonie bez barierek ja stoję na dole nie mogę nic powiedzieć jakbym miała zaklejone/zaszyte usta a on pokazuje mi na czas na zegarki na ręce chociaż nigdy nie nosił?

Co oznacza gdy zmarly przychodzi do mnie do lozka lezy ze mna przytula mnie i rozmawia jest szczesliwy oswiadczajac ze jest.gdy chcialam powiedziec ze czulam ze przyjdzie powiedzial bym nie mowila tego co zamierzam(jakby wiedzial co chce powiedziec).wie ze inni w kolo go nie widza ani nie slysza i karze dyskretniej sie cieszyc na jego widok by inni nie pomysleli ze mam coś z glowa co moze to znaczyc...

Snilo mi sie ze moj zmarly dawno wujek budowal piekny dom. Wysoki i obszerny. I zbudowal go calego w tym snie. Z dachem oknami pieknymi schodami. Wykonczony

Snili mi sie rodzice najpierw Mama potem Tata i brat z ktorym zerwalam kontakt.Snilo mi sie ze bylismy w naczyn mieszkaniu w ktorym sie wychowalam ale niestety moj brat je przejol i nikt z rodzeninstwa nie moze tam przebywal mimo ze brat obiecal ze zostawie w rodzinie i kazdy bedzie mogl przyjezdzac na urlop

Co oznacza sen gdy zmarła osoba jest o wiele starsza niż gdy zmarła i jest w szpitalu. Czułam wtedy że jest źle, że to miesjce gdzie była to był szpital lub hospicjum ale była tam opiekunka (którą każdy pacjent miał) która mówiła że wszystko jest dobrze a ja na to że to dobrze bo nie chcę żeby drugi raz zmarła.

Śniło mi się iż przechodziłam przez jakoś portal żeby spotykać się w tamtym świecie z ojcem (mój ojciec w rzeczywistości nienzyje od 3l). Najdziwniejsze jest to że zachowywaliśmy się jak para, całowałam się z ojcem przy każdym spotkaniu, zawsze ciężko mi było wracać do świata żywych. Gdy wracałam byłam w szpitalu były tam na sali ze mną także dzieci. Na koniec znów poszłam do świata zmarłych całowałam się z ojcem i pożegnaliśmy się bo nie mogłam już więcej przychodzić. Po powrocie do świata żywych dałam ogłoszenie że jestem wdową, mam córkę i chciałabym kogoś poznać do zwykłych rozmów bo brakuje mi bliskiej osoby. Co ten sen może oznaczać? Jak go odczytać? Ojciec był dla mnie ważny i zawsze będzie. Dla mnie jego śmierć to był cios.

Snila mi sie zmarla mama i babcia mama rozmawiala z tata zeszlam na dol i nawiazala sie klitnia nagle zobaczylam rane u mamy i krew

Sniło mi się jak rozmawiałam z kuzynem , który leżał w trumnie.Dyskutowaliśmy o tym aby dał mi jakąś pamiatkę po sobie.Dokładnie nie pamietam czy ja go o to prosiłam czy on zaproponował.Odpowiedział mi ,że nie ma nic co mógł by mi dać.Poprosiłam go wówczas aby dał mo chociaż swoje buty , te które miał na sobie. Obudziłam się i przeżegnałam

Mi się śniło że mój zmarły dziadek stal przedemna smutny a ja mówię że bardzo się cieszę że go widzę i kiedy się znów spotkamy? On mi odpowiada że za nie długo i wychodzi w drzwi ciemno. I się przebudzilam. Co to może oznaczać. Następny sen to z dalszej rodziny że wychodzi taki szczęśliwy uśmiechnięty i wolą mnie ze pokaże mi piękne miejsce a ja nie chcę i płacze ze umrę że chce mnie zabrać. Co to też może oznaczać?

W zeszlym Tony snarls Mona ciocia I przysnila no sie ostatnio.byl a to tylko chwila bo zadala tylko pytanie,,, mam cie zabrac z tad? Co to oznacza.

Snila mi się zmarła parę lat temu mama, ktora zastalam utopiona w wannie pelnej wody. Próbowałam ja ratować ale już byla sztywna 2 dziwnym nie ,,naszym,, mieszkaniu...zaczelam dzwonic na pogotowie lub policję i tak się obudziłam

Chciałabym wiedzieć co oznacza sen jeśli zmarła teściowa w tym śnie straszy mnie.

W moim śnie zmarły niedawno przyjaciel rzuca pracę i żegna się że wszystkimi. Tylko nie że mną. Proszę o interpretację

Dzidisj we śnie przyszedł mój zmarły ojciec, fo mieszkaniu a. Usiadł i coś mowil o pracy. Był zadowolony. Co to może oznaczać?

Mój narzeczony zapil się poraz kolejny śni mi się jak umiera poraz kolejny tylko na ziemi w lesie i nie chce pomocy ponieważ jest uparty lekko zły dając mi jak gdyby do zrozumienia że to moja wina generalnie nie śni mi się i pogodzilam się już z sytuacjaczemu taki sen i co oznacza

Śnił mi sienjakiś czas temu dziadek który umarł w pożarze. Poszkiśmy z mamą i babcia posprzatać do jego domu. Wszystko było dobrz. Lecz gdy wychodziliśmy na podłogę spadł kieszonkowy zegarek i zaczą głośno dzwonić. Odwruciliśmy sie a w powietrzu na środku pokoju unosiła sie kobieta z długimi czarnymi włosami ubrana cała na czarno( podejżeba że to była mama dziadka bo moja mama opowiadała mi o niej jak wyglądała) pod tą kobieta na podłodze siedział mój dziadek. Babcia zaczeła krzyczeć czego on chce żeby wracał tam z kąt przyszedł, wtedy on zaczą czągać się po podłodze w naszą strno. Mama kazała mi uciekać do sąsiadki gdy sie odwróciłam zobaczyłam moją młodsza siostre z lalką w reku i sie obidziła. Co to może znaczyć. 3 noce bałam sie po tym zasnąć. Cały czas gdy zamykałam oczy widziała go z tą postacią w jego spalonym domu.

Ponad rok temu mój przyjaciel się powiesił, 2 dni przed rocznica przysnilo mi sie ze stał nade mną z oczami tak jakby mu tusz splynął i powiedzial ze jest w bardzo złym miejscu. Powiedziałam to mamie która jest bardzo chrześcijańska i powiedziała że jest w czyśćcu i muszę modlić się o jego duszę. Ma ktoś inne teorie na ten temat? Męczy mnie to od dawna mimo że pogodzilam się z jego śmiercią

Śniła mi się zmarła mama która wisiała razem z moim jeszcze żyjąc tata który też wisiał a ja w tym śnie odcięłam tylko mamę co to oznacza?

Przysnił mi się zmarły mąż, który we śnie był z inną kobietą. Wyglądali na szczęśliwych. Co to może oznaczać?

Śnił mi się moj dziadek zmarły rok temu że przyniósł mi fartuch medyczny i powiedział zebym nie zapomniala. A studiuje medycynę. Co to moglo znaczyć?

Śnili mi się pradziadkowie którzy zmarli jak miałam 2-3 lata ,w każdym razie nie pamiętam ich. I dziś przyśnili mi się w ich domu ,że byli na podwórku ,a ja biegłam do nich z płaczem i mocno ich przytulałam. Co to może oznaczac

Śnił mi się tata,który zmarł 2miesiące temu.Siedział u nas w kuchni,gdy go zobaczyłam ucieszyłam się bardzo i uśmiechnęłam się ,tata też.Powiedziałam tata chodź cię przytulę.Podeszłam,podał mi rękę i mocno przytuliłam się,ale tata tak jakby już był smutny.nie tulił mnie,tylko się przysunął.I wtedy w tym śnie,popłakałam się bo zaczęło do mnie docierać,że tata nie żyje. Bardzo proszę o interpretację.Pozdrawiam.

Śmiałam kilka dni po samobójczej śmierci mojego partnera, że pełna strachu weszłam do pokoju. On tam był -podeszliśmy do siebie i mocno mnie pocałował. Natychmiast się obudziłam. Co to oznacza?

WCZORAJ ŚNIŁO MI SIĘ COŚ POKRĘCONEGO POWIEM TAK JA MAM OD DZIECKA DZIWNE SNY I CZĘSTO PRZYCHODZĄ W NICH ZMARLI BO PONOĆ TAKI MAM DAR PO PRABABCI ALE TYM RAZEM TO BYŁ SZOK TRZY LATA TEMU STRACIŁAM BRATA STARSZEGO O ROK I WTEDY DWA DNI PRZED JEGO ŚMIERCIĄ ŚNIŁY MI SIĘ ZĘBY JAK MI WYPADAJĄ A PO TEM PRZYSZŁA ŚMIERĆ MOJEGO BRATA PONOĆ KAŻDY KOMU SIĘ PRZYŚNIĄ ZĘBY OZNACZA ŚMIERĆ KOGOŚ BLISKIEGO TO ZŁY ZNAK I TU SIE SPRAWDZA MIAŁ TYLKO 24 LATA NA NIC NIE CHOROWAŁ ALE TO INNA HISTORIA POWIEM TAK CZĘSTO OD TAMTEJ PORY MAM RÓŻNE SNY PRZESTROGI I TAK DALEJ GŁÓWNIE DUSZ ZMARŁYCH MOJEJ RODZINY PROSZĄ O MODLITWĘ ALBO O TO ŻEBYM ODWIEDZIŁA ICH GROBY NIE MÓWIĄ W PROST BO TO NIGDY NIE JEST TAK ŻE ONI MÓWIĄ W PROST ALE TRZEBA UMIEĆ TO CZYTAĆ ALE TEN SEN WCZORAJSZY BYŁ NA PRAWDĘ STRASZNY ŚNIŁ MI SIĘ MÓJ PRZED POKOJU I CIAŁO MĘŻCZYZNY PO WYPADKU KTÓRE BYŁO PRZYKRYTE I Z RĘKI LECIAŁA MU KREW MÓJ MŁODSZY BRAT MÓWIŁ DO MNIE ŻE ON TU MUSI ZOSTAĆ BO NIE MA MIEJSCA W FIRMIE POGRZEBOWEJ I KIEDY JA ZACZĘŁAM SIĘ BAĆ MÓWIĘ MAM SPAĆ Z TRUPEM ON NA TO ON CI NIC NIE ZROBI A POTEM SŁOWO ŻE TO ŁAZARZ ŻE ON WSTANIE BO SIĘ RUSZA I NIE JEST NIEŻYWY POTEM TEN CZŁOWIEK WSTAŁ I POSZEDŁ A JA CIĄGLE SIĘ ZASTANAWIAM O CO MOŻE TU CHODZIĆ ŻE MÓJ DRUGI BRAT MOŻE BYĆ W NIEBEZPIECZEŃSTWIE ŻE CZEKA GO JAKIŚ WYPADEK BOJE SIĘ Z JEDNEJ KATASTROFY NIE WYSZLIŚMY A TU KOLEJNA MARTWIĘ SIĘ NIE WIEM O CO TU MOŻE CHODZIĆ POWIEM TAK PIERWSZY RAZ CZUJE ŻE NIE UMIEM ODCZYTAĆ TEGO SNU ..NIE WIEM MOŻE KOMUŚ ŚNIŁO SIĘ COŚ TAKIEGO>>JAK COŚ NAPISZCIE KOMENTARZ...

Witam śniło mi się że widziałem osoby które w pewnym momencie tak jak by stały się nawiedzone i zaczęły mnie dostrzegać przed daną osobą mówiły mi że knuje przeciw mnie Że względu na to że to wyglądało jak w filmie horror nie jestem pewien co może oznaczać Miałem dużo snów z osobami z tamtego świata ale ich widziałem takimi jakimi byli za życia a to było coś jakby demonicznego coś jakby zły duch lub coś innego zmieniało twarz osoby kutra się do mnie zbliżała Co to może oznaczać Dziękuję z góry

Śnił mi się mój tata, który nagle przyszedł do mieszkania ja poszłam sprawdzić kto to i zobaczyłam go zaczęłam się cieszyć, przytulać go, płakać ze szczęścia, że jednak żyje, że będzie, bo tak bardzo tęsknię. Co to może znaczyć?

Co to oznacza jeżeli śnił mi się mój tata który zmarła dawno i przyszedł na mój ślub żeby się poznać, choć w realnym świecie nie mam nawet chlopaka ?

Śnił mi się mój chłopak który odebrał sobie życie.. Śniło mi się że przez długi czas nie miałam. Kontaktu nie wiedziałam co się z nim dzieje i nagle dostałam wiadomość ,,.... Moje imię.. Gdzue jesteś?? Zaraz do Ciebie zadzwonię!! " po czym się obudziłam.. co to oznacza? Coś chciał mi przez to przekazać?

Mój Tatuś zmarł rok temu. Ostatnio od paru dni śni mi się jak się spotykamy u niego w domu, w którym przebywam i tak jakby go prowadzę, w formie agroturystyki. Chcę nadmienić, że Tata cały majątek przepisał swojej 2 żonie, oraz mojemu przyrodniemu bratu. Taka była Tay wola i ja nie mam o to pretensji, ale tm bardziej nie rozumiem tych snów.

Może tata próbuje cię przeprosić że pominoł w testamencie

w moim śnie zmarły kolega gra ze mną w piłkę , jesteśmy na ataku i podaje mu piłkę... jesteśmy podekscytowani i uśmiechnięci.. wiadomo zabawa , kolega nie trafia o włos, pamiętam, ze mamy stroje jak by żółte i bardzo ładny spory stadion , po drugiej ponownie nie udanej akcji bramkarz znowu ograny i znów o włos chybia i znów w ten sam lewy słupek piłka toczy się powolutku , wiem że była mała śmieszna wymiana zdań i w ostatniej akcji On podaje mi i po strzale się obudziłem . w śnie normalnie biegaliśmy po boisku i wiem , że był pozytywny , sporo uśmiechów widziałem kolegę bardzo wyraźnie . sprawa też tego typu, że przyśnił mi się po raz kolejny w tym tygodniu przed świątecznym a po śmierci około rok temu też spotkaliśmy się we śnie . ma ktoś jakiś pomysł o co chodzi?

Ja miałam sen o dziadku który płakał i siedział na krześle a ja byłam od niego w małej przestrzeni i jak mnie zobaczył to zaczął mnie gonić.

Po śmierci babcia śniła mi się wiele razy.Pomagałam dużo przy niej gdy ,była w trudnym stanie.Byłam z nią zżyta emocjonalnie.Nawet jak przestała mówić,to ja mówiłam do niej. Sny były różne.W jednym mówiła że jest tam pięknie,zielono i jest jej dobrze.Inne były niespokojne.Ona była niespokojna.W jednym śnie zapukała do ona,weszła do pokoju i usiadła,pokazała mi obrączkę na swym palcu.Przytuliłam ją.Przyjęłam to jako znak by pracować nad swoim małżeństwem i nie brnąć w grzech.

co oznacza jak śni się zmarłe rodzeństwo z matka i wszyscy się razem częstujemy(nie pamietam czym) ?

Co może oznaczać sen gdzie przyśnił mi się mój zmarły przed prawie 3 lat tata, który jest szczęśliwy i przytulam się do niego płacząc, a on jest zadowolony, tez mnie przytula, wyglądał jak by skądś wrócił

Niedawno zmarła moja babcia kilka dni temu przyśniła mi sie że z nią rozmawiam jak zwykle w kuchni rozmawiamy o wszystkim a na koniec snu rozmawiam z babcią o jej własnym pogrzebie że wybrała sobie piękną pogodę potem sie budze o co w tym chodzi mam sie bać? Bardzo kochałam babcię ona mnie wychowała zawsze była obok tęsknię za naszymi sprzeczkami o koniach o tym jak opowiadała o dziadku który 19 lat juz nie żyje jak to przyjąć co o tym myśleć?

Witam ja mam trochę inna sytuacje. Miałam kolegę z którym nie miałam jakiegoś ekstra kontaktu raczej raz na jakiś czas nawet dobrze się nie znaliśmy. Łączyły nas relacje na zasadzie zalotów na początku znajomości pod koniec raczej się gryźliśmy i nie kontaktowalismy . Jednak ja ciągle o nim myślałam w sposób sercowy . Potrafiliśmy się kontaktować jakiś czas a później mieć przeRWE 3 miesiące i tak po kilka razy za każdym razem mi się śnił przed kazdym odezwa niem się do mnie po takim czasie dosłownie za każdym razem. W dniu jego śmierci tez mi się śnił ze podarował mi czerwina róże i darzy mnie uczuciem czy to coś oznacza?

Tak jak najbardziej oznacza... Skoro darzylas go uczyciem sercowym to on to czul do samego swojego konca :) a podarowal Ci czerwona roze we snie dlatego ze on tak samo czul do Ciebie :)

Strony

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Zabezpieczenie przeciw spam bootom, wpisz kod z obrazka.
3 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.