Glary Utilities Pro 5.30.0.50 klucz w promocji

Glary Utilities Pro 5.30.0.50 promocja

Program Glary Utilities Pro dostępny w darmowej promocji z kluczem ważnym przez rok czasu. Oprogramowanie służy do konserwacji, optymalizacji i czyszczenia rejestru w systemie operacyjnym Windows. Narzędzie czyści zalegające śmieci w rejestrze, stare klucze, historię przeglądania i ciasteczka. Jest wyposażony w sporą ilość funkcji do przeprowadzania porządnej i bezpiecznej optymalizacji systemu. Program nie usuwa ważnych plików rejestru, wykonuje zautomatyzowaną konserwację według ustawień użytkownika oraz informuje na bieżąco o aktualizacjach.

Aplikacja pozwala zwiększyć przestrzeń dysków, czyści i naprawia rejestr, defragmentuje dysk, usuwa zagrożenia typu malware, ma wbudowany moduł szyfrowania danych, tworzy kopię zapasowe, których można użyć, gdy przypadkowo usuniemy dane. Również pozwala utworzyć dysk ratunkowy dla systemu Windows. Dodatkowo narzędzie zwalnia pamięć RAM i wymazuje wszystkie ślady przeglądania Internetu. Program jest łatwy w obsłudze w przeciwieństwie do konkurencji działa szybko oraz ma prosty w obsłudze interfejs. Działa z systemami Windows 8, 7, 2000, XP, Vista. 32/64bit.

Żeby otrzymać roczną licencję z numerem seryjnym zarejestruj się na oficjalnej stronie promocji https://www.glarysoft.com/giveaway/index_gu_ksm.php. Podaj adres e-mail, na maila producent wyśle wiadomość zwrotną z licencją do aktywacji programu.

Pobierz: http://www.glarysoft.com/glary-utilities-pro/

Kategorie:

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Zabezpieczenie przeciw spam bootom, wpisz kod z obrazka.
3 + 8 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.