Ashampoo Burning Studio 2016 legalny klucz w promocji

Ashampoo Burning 2016 promocja

Darmowa wersja pełne wersji Ashampoo Burning 2016 w legalnej promocji z kluczem. Program sluży do wypalania filmów, muzyki oraz innych plików na nośnikach DC,DVD i Blu Ray. Aplikacja pobiera z sieci okładki, wypala obrazy ISO i CUE, nagrywa muzykę Mp3, filmy HD, Full HD, Blu-ray, kopiuje płyty CD, DVD i Blu-ray. Aplikacja również umożliwia tworzenie kopii zapasowych danych urządzeń mobilnych. Obsługuje smartfony i tablety z systemem Android oraz iOS. Najnowsze wydanie zostało wzbogacone w funkcję obsługi technologii M-DISC. 

Ashampoo Burning Studio to program przeznaczony na platformę Windows. Jeden z głównych konkurentów programu Nero Burning ROM.
Ashampoo Burning Studio jest bardzo rozbudowanym narzędziem, pozwala m.in. na zbudowanie menu dysku, kreowanie pokazu slajdów, tworzenie kopii zapasowych oraz drukowanie etykiet na płyty Tutaj proszę się zarejestrować 

Uwaga podczas instalacji zostaniesz poproszony przez instalator o podanie adresu e-mail. Postępuj według zaleceń. Na podany adres otrzymasz wiadomość zwrotną z linkiem subskrypcji konta i numer seryjny produktu, który należy wpisać do programu. W promocji od producenta otrzymasz nieograniczoną licencję użytkowania. Program jest w języku polskim, działa z Windows XP, Vista, 7, 8, 10 (32 i 64 bity)

Pobierz Ashampoo Burning Studio 2016

 

Kategorie:

Dodaj komentarz