Ashampoo Burning Studio 2016 legalny klucz w promocji

Ashampoo Burning Studio to program przeznaczony na platformę Windows. Jeden z głównych konkurentów programu Nero Burning ROM. Jest bardzo rozbudowanym narzędziem, pozwala m.in. na zbudowanie menu dysku, kreowanie pokazu slajdów, tworzenie kopii zapasowych oraz drukowanie etykiet na płyty. Najnowsze wydanie programu w pełnej wersji dostępne na stronie producenta całkowicie za darmo.

rejestracja klucza ashampoo

aktywacja e-mail na stronie ashampoo

Podczas instalacji wystarczy wpisać swój adres mail i wysłać zgłoszenie. Na podany adres otrzymasz wiadomość zwrotną z linkiem subskrypcji konta oraz numer seryjny produktu, który należy wkleić w pole aktywacji programu. W promocji otrzymasz od producenta nieograniczoną licencję użytkowania. Instrukcje zgłoszenia masz na załączonych obrazkach, a link do rejestracji na dole wpisu.

Co nowego znajdziemy w Ashampoo Burning Studio

interfejs programu ashampoo

W pierwszej chwili Burning Studio 2016 zaskoczy użytkownika nowym odświeżonym interfejsem jak również szybkością działania. Teraz podczas rozruchu program startuje o wiele szybciej i płynniej, co bardzo cieszy - ponieważ w poprzedniej wersji uruchamiał się dość powoli.

Program służy do wypalania filmów, muzyki oraz innych plików na nośnikach DC,DVD i Blu Ray. Pobiera z sieci okładki, wypala obrazy ISO i CUE, nagrywa muzykę Mp3, filmy HD, Full HD, Blu-ray, kopiuje płyty CD, DVD i Blu-ray. Umożliwia tworzenie kopii zapasowych danych urządzeń mobilnych. Obsługuje smartfony i tablety z systemem Android oraz iOS. Najnowsze wydanie zostało wzbogacone w funkcję obsługi technologii M-DISC.

Narzędzie teraz posiada lepszą integrację z Windows 10 -  już nie zawiesza się podczas pracy. Oprócz tradycyjnego nagrywania filmów, muzyki czy zdjęć, dodano obsługę odtwarzania obrazów wysokiej rozdzielczości DPI czy wsparcie dla bezstratnych formatów audio takich jak: FLAC, APE, OPE, WAV, WMA i inne.

narzedzia w programie ashampoo

lista menu w ashampoo burning studio

Program jest w języku polskim, działa z Windows XP, Vista, 7, 8, 10 (32 i 64 bity)

Ashampoo Burning Studio jest bardzo rozbudowanym narzędziem, pozwala m.in. na zbudowanie menu dysku, kreowanie pokazu slajdów, tworzenie kopii zapasowych oraz drukowanie etykiet na płyty Tutaj mozesz się zarejestrować

Kategorie:

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Zabezpieczenie przeciw spam bootom, wpisz kod z obrazka.
1 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.