Reklamy

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo w sieci

Sieć i bezpieczeństwo

Wiele się mówi ostatnio o bezpieczeństwie w sieci. Teoretycznie Internet wydaje się być bezpieczny, jednak w praktyce bez przerwy jesteśmy narażeni na wszelkiego rodzaju zagrożenia. Osoby nieświadome takiej sytuacji często padają ofiarą przeróżnych hakerów, którzy są w stanie wykraść nasze pliki, dane osobowe, a nawet dane dostępu do kont bankowych. Wystarczy jednak dostosować się do liku wskazówek, aby znacznie zmniejszyć ryzyko takiej kradzieży.

Kategorie: 

Okay Freedom VPN licencja na rok

OkayFreedom-Premium-VPN

Darmowa promocja Okay Freedom VPN z roczną licencją. Jest to bardzo dobry program do zmiany Ip komputera i połączeń lokalizacji. Żeby otrzymać klucz wpisz aktualny adres mail na stronie rejestracji, zaznacz akceptację warunków regulaminu i Captcha, że nie jesteś robotem. Na podany mail otrzymasz od producenta wiadomość zwrotną z kluczem do aktywacji programu.

Kategorie: 

Gra Trend Micro - Ataki ukierunkowane

Trochę kretyńska gra, która polega na podejmowaniu kluczowych decyzji dotyczących bezpieczeństwa informatycznego. Trochę rak, ale jak ktoś lubi tego typu zabawę, to czemu nie poświęcić odrobiny czasu i w wolnej chwili rozjebać kilka wirusków. Link do gry Trend Micro - gra - Ataki ukierunkowane

Kaspersky Phound, darmowa aplikacja antykradzieżowa dla Android

 Kaspersky Phound, Kaspersky Lab przedstawia nową darmową aplikację dla systemu Android. Jest to narzędzie, które umożliwia użytkownikom ochronę cennych dla nich rzeczy – urządzeń mobilnych oraz danych osobistych. Aplikacja pomaga szybko odnaleźć zgubiony gadżet oraz trzymać wszystkie przechowywane w nim cenne informacje.Phound!

Kategorie: 

Shadow Defender 1.4.0.608 działa w trybie ochrony Windowsa

Shadow Defender 1.4.0.608

Program Shadow Defender umożliwia wprowadzenie systemu Windows w "Tryb Ochrony". W tym trybie możesz robić wszystko co ci się podoba, przykładowo: oddać komputer w ręce małych dzieci, usuwać/zmieniać/dodawać dowolne pliki i foldery, instalować nowe programy i gry, oglądać niebezpieczne strony internetowe czy uruchamiać podejrzane pliki. Wystarczy ponownie uruchomić Windowsa, a wszystko, co wcześniej zrobiłeś zostanie w systemie cofnięte do poprzedniego stanu.

Dodatkowe informacje:

Kategorie: 

Reklamy